Facebook Twitter E-mail
2. srpna 2018

Další reboot dostane ALF

Milovaný sci-fi sitcom z 80. letech ALF se přidává k řadě vracejících se seriálů. Společnost Warner Bros. je v prvních fázích přípravy rebootu o chlupatém sarkastickém mimozemšťanovi, který se nastěhuje do běžné americké rodiny.

ALF se vysílal v letech 1986–1990 na stanici NBC, dočkal se celkem čtyř sérií a 102 epizod. WB podle dostupných informací nyní hledá scenáristu, který by se ujal scénáře k rebootu, nicméně samotná společnost odmítla zprávu komentovat.

Sitcom je pryč z obrazovek již téměř tři dekády. I nadále však zůstává jedním z nejmilovanějších seriálů moderní kultury. V posledních letech se na hlavního hrdinu odkazovalo hned v několika dalších seriálech, např. Simpsons, Family Guy, Big Bang nebo Mr. Robot, stejně jako i ve filmech (Guardians of the Galaxy, Hot Tub Time Machine). Kromě toho se ALF objevil v reklamách pro DirecTV a Radio Shack nebo ve videohře XCOM: Enemy Unknown.

Paul Fusco propůjčil Alfovi hlas a byl také spolutvůrce, scenárista, režisér a výkonný producent původního seriálu. Prozatím není jasné, jaké bude jeho zapojení do potenciálního rebootu.

V kostýmu Alfa se po celou dobu vysílání objevoval herec Michu Meszaros. Ten však bohužel v červnu 2016 zemřel ve věku 76 let.

Líbilo se? Tak dej palec. Nebo plusko!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

sandokan555
před 36 týdny
Tak Stano Danciak je asi tak znami ako u Cechov Krampol ..takze si mozes...
Qmati
před 36 týdny
Jakpak si poradí s Alfem - aby ho za poznámky pořád nežalovali :) Bude...
WillowPurple
před 36 týdny
Nemyslím si, že je to zrovna špatný nápad. Ale obávám se, že se to nějak pokazí...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY