Facebook Twitter E-mail
5. srpna 2018

Patrick Stewart bude hvězdou nového Star Treku

Streamovací služba CBS All Access během letní novinářské konference TCA oznámila, že vyvíjí další seriál z univerza Star Treku. Fanoušci se nyní můžou těšit ještě o něco více.

Herec Patrick Stewart se totiž vrátí ke kořenům. I po letech je Stewart stále známý pro svou ikonickou roli v seriálu Star Trek: The Next Generation, kde ztvárnil kapitána Jean-Luca Picarda.

Nový seriál bude vyprávět příběh další kapitoly Picardova života, nicméně nejde o reboot Nové generace. „S velkou radostí je naší poctou přivítat pana Patricka Stewarta zpátky na naší lodi,“ uvedl producent Alex Kurtzman. „Přes dvacet let fanoušci doufali v návrat Picarda a tento den je konečně zde. Nemůžeme se dočkat nového prostředí, překvapivých lidí a vzdání pocty generacím nových i stávajících diváků.“

Tímto castigenm CBS All Access oficiálně oznamuje již třetí seriál. Ten se přidává k již existujícímu Discovery, který brzy doplní nadcházející čtyřdílná minisérie Star Trek: Short Treks.

Líbilo se? Tak zmáčkni nějakej ten čudlík!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

_-0-_
před 37 týdny
Jen a jen moc doufám (patrně marně), že se ST vrátí ke kořenům a že to nebude...
Micuda98
před 37 týdny
Nemohli. Spock z Prime Timeline zemřel v Kelvin Timeline 42 let...
sandokan555
před 37 týdny
Discovery nema ani z daleka dokonaly vizual skor by som to prirovnal...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY