Facebook Twitter E-mail
20. září 2012

Piloty: vojenské At Ease, tvůrci Ghost Whisperer zpět v akci

At Ease

NBC si objednalo pilot k půlhodinové komedii At Ease. Projekt pochází z pera scénáristického dua Joshe Bycela a Jonathana Fenera (Happy Endings).

At Ease je dokumentární komedie o vztazích, práci, nadřízených a společenském životě skupinky mladých lidí, kteří žijí a pracují na aktivní vojenské základně uprostřed pouště v zemi, kde právě skončila válka.

Projekt, jehož nástin připomíná jeden z nejúspěšnějších komediálních seriálů vůbec – „M.A.S.H.“:, je inspirován skutečným životem námořního vojáka Dana Conleyho a obranného dodavatele Aarona Hendrikse. Oba slouží jako konzultanti a producenti.

Práva na At Ease si koupil seriálový boss Jerry Bruckheimer, který se v letošní sezóně snaží přeorientovat na komedie. Kromě zde zmiňovaného projektu jeho společnost koupila práva na komedii The B-Side od spisovatelky Sheri Elwood a drama The Secret Lives of Husbands and Wifes. Oba projekty vzbudily zájem stanice NBC.

Gaslight

Producentské duo Ian Sander a Kim Moses, které stojí za seriálem Ghost Whisperer (Posel ztracených duší) prodalo dramata pro ABC a CBS.

ABC koupilo Gaslight. Gaslight napsal a produkuje Michael Cooney (Identity). Projekt je popisován jako soap opera, kde nechybí vášeň, chamtivost a naděje. Děj se odehrává v současném steampunksém světě, kde tři rozhádané rodiny soupeří o moc a vykoupení v měnícím se San Franciscu.

Potenciální seriál je produkují ABC Studios. Je to jejich první spolupráce se Sander/Moses za posledních osm let.

Reckless

Druhým projektem od producentů Sander/Moses je drama Reckless.

Reckless vytvořila a produkuje Dana Stevens (City of Angels). Děj je zasazen do Cahlestonu, kde sex jde ruku v ruce se zločinem. Nádherné Yankee advokátce a právníkovi z jižní části města se vůbec nedaří skrývat vzájemné sympatie během práce na případu policejního sexuálního skandálu, který je hrozbou, jež může zasáhnout celé město.

Projekt produkují CBS TV Studios. Stanice CBS byla pět let domovem pro Ghost Whisperer.

Kromě Gaslight a Reckless duo nabízí také neskriptové projekty, mezi kterými nechybí Sex, Murder and Caviar (svět kalifornské kaviárové společnosti), Braddock (někdejší průmyslová velmoc se změnila v město duchů) nebo The Big Hurt (baseballový hráč Frank Thomas v důchodu).

Líbilo se? Tak to dej vědět světu!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Maarti
před 269 týdny
At Easy by mě rozhodně zaujalo a v produkci Jerryho Bruckheimera by mělo...
ševča
před 268 týdny
jen aby se až moc nesnažili být jak mash.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY