Facebook Twitter E-mail
13. srpna 2018

Ruby Rose získala roli Batwoman

Stanice The CW vyvíjí další superhrdinský seriál, tentokrát se v centru dění ocitne Batwoman. Minulý týden bylo oznámeno, kdo v potenciální novince ztvární hlavní roli. Herečka Ruby Rose se zviditelnila především účinkováním v populárním seriálu Orange Is the New Black. Nyní má však příležitost, aby se její jméno skutečně proslavilo.

Postava Batwoman se poprvé představí v dalším chystaném crossoveru z univerza Arrow, který se bude vysílat letos v prosinci (a jehož součástí nebude seriál Legends of Tomorrow).

Batwoman prozatím nemá oficiální seriálovou objednávku, nicméně pokud postava diváky zaujme, mohla by svůj vlastní seriál odpremiérovat již v roce 2019. Hlavní hrdinkou je Kate Kane, která je popisována jako neskrývaná lesba a pokročile trénovaná pouliční bojovnice. Producenti se do role snažili získat homosexuální herečku, což se jim nakonec podařilo; Rose přiznala veřejně svou orientaci ve dvanácti letech.

Líbilo se? Tak zmáčkni nějakej ten čudlík!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

andromache
před 61 týdny
A já si říkala, co má ten tumblr furt za problém... Jako mě se Ruby Rose...
spike
před 61 týdny
Tak to mi připadá naprosto dementní. Takové "fanoušky" by měli...
pataaaaaa159
před 61 týdny
Hahahaahah tomu snad nikdo nevěří

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY