15. 8. 2018

Seriálové osudy: Castle Rock

Seriálové osudy: Castle Rock

Streamovací služba Hulu prodloužila svou čerstvou novinku Castle Rock pro druhou řadu. Psychologický hororový seriál od produkční společnosti Bad Robot Proudctions od J.J. Abramse a spisovatele Stephena Kinga se dočkal pozitivního startu a těší se vysoké sledovansti.

Ředitel Randy Freer se rozpovídal o investování do menšího počtu seriálů, které ale chce udělat ve velkém stylu, podobně jako The Handmaid's Tale či The Looming Tower. „Nevytvoříme 800 seriálů. Příští rok uděláme asi 20 nebo 25. Je pro nás důležité udělat je ve velkém stylu a s dopadem na naše zákazníky. Musí být relevantní a zábavné a rozproudit kulturní konverzaci.“

Castle Rock má původní příběh, který kombinuje mytologické prvky a styl vyprávění z Kingových nejmilovanějších děl. Vznikla tak epická sága o temnotě a světlu odehrávající se na několika čtverečních mílích v Mainu.

Další díly seriálu
Prstíčkem škrábeme, hezky koukáme, po liku toužíme. 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře1zobraz příspěvek
TheDanielss

TheDanielss

To jsem ráda. Po pěti dílech zatím super.
před 104 týdny
Další články k tématu