17. 8. 2018

Seriálové osudy: Shooter

Seriálové osudy: Shooter

Kabelovka USA Network se rozhodla po třetí sérii zrušit své akční drama Shooter. Produkční společnost Paramout TV nyní hledá pro seriál nový domov. Rozhodnutí přichází po odvysílání zhruba poloviny třetí řady.

Pro stanici, která nedávno zrušila Colony, je Shooter aktuálně nejméně sledovaným dramatem v cílové skupině 18–49 let. Aktuální sezóna má v průměru 471 tisíc diváků v cílovce a celkem 1,51 milionu diváků v číslech Live+3, což je pokles v řádu desítek procent oproti druhé sezóně.

Seriál se představil v roce 2016, neměl to ale lehké. Jeho premiéra byla odsunuta na neurčito kvůli sérii střílení v davech po listopadových prezdientských volbách. Když už se ale dostal na obrazovky, stal se z něj hit. Kritiky byly sice průměrné, ale diváci si seriál velmi oblíbili a v první sérii se Shooter stal nejsledovanějším seriálem stanice.

Příběh je adaptací románu Point of Impact od Stephena Huntera.

Další díly seriálu
Líbilo se? Tak šiř tuto zprávu do světa! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře2zobraz všechny 2 příspěvky
kjama

kjama

Tak to jsem vážne zvědavá, co bude. Pokud by seriál opravdu ukončili, zasloužil by si důstojné finále bez...
před 103 týdny
Jenny17

Jenny17

Aha, tak to jsem zvědavá na poslední díly 3 řady, když to končí.
před 103 týdny
Další články k tématu