Facebook Twitter E-mail
20. září 2012

Kdo přežije, krimi-odpoledne na zabití a další střípky

Chvíli jsme se věnovali novinkám ze seriálového světa na především americké půdě. Nastal čas se na chvíli zas podívat do našich končin, co říkáte? Pár drbů se vždycky najde a ty zajímavé vám v tomto malém přehledu přinášíme.

  • Šestá řada Dextera si našla na Coolu místo, a tak se na sbírání nových sklíček s krví naším hrdinou můžete dívat od 7. října a to ve 22 hodin. Seriál bude vysílán bohužel jen v českém dabingu. Přestože Cool o původní dabing usiloval, nepovedlo se vše dojednat.
  • U Coolu ještě chvíli zůstaneme, protože na něj zavítají nové řady reality seriálu plného taktiky, zrady a dobrodružství, který z našich televizí můžete znát pod názvem Kdo přežije. Fanoušci dlouho o návrat této show usilovali a televize se rozhodla vyhovět. Už od října se tak dočkáte nových epizod a bylo přislíbeno odvysílání téměř všech nových řad co existují.
  • Přesuneme se o kousek dál, konkrétně k Primě Family. Ta do odpoledního bloku zařadí krimi seriál Castle na zabití. Již od 3. října si můžete zopáknout všechny řady, čas si udělejte od pondělí do pátku vždy po obědě ve 13:10, kde poběží místo Monka. Premiérové díly 4. řady můžete sledovat už nyní, běží každou středu ve 22:35.
  • Zmíníme se i o České televizi. Jednička přesunula sitcom Moje rodina na Dvojku, konkrétně na sobotní a nedělní večery na 19:30. Jde jen o reprízy, nové díly se ale nezvratně blíží, měly by započít ještě tento rok.
  • Novému seriálu Ententýky se zrovna moc nedaří. Česká televize si od něj hodně slibovala, ale včerejší díl vidělo jen 352 tisíc diváků.
  • A nakonec něco z placených kanálů. Seriál Boss – jeden z nejdiskutova­nějších amerických projektů loňského roku poběží od 27. září na kanálu FILMBOX HD. My vám ho vřele doporučujeme, rozhodně se bude na co dívat.
Líbilo se? Za každej like dostane autor bonbón!
lukascoolarik
Vášnivý fanoušek seriálů, překladatel titulků, nadšenec do světa IT a občasný autor bleskovek. Na seriály si najde čas, i když ho nemá.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

No One
hodně dávno
Skvěle! Konečně čtvrtá série Castla v češtině =) (Nemám ráda české dabéry,...
Vegen
hodně dávno
Prima je úžasná tím, že sleduje novinky a rychle reaguje na nové trendy...
Flekynka123
hodně dávno
už se těším na Dextera ;-)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY