20. 9. 2012

Kdo přežije, krimi-odpoledne na zabití a další střípky

Kdo přežije, krimi-odpoledne na zabití a další střípky

Chvíli jsme se věnovali novinkám ze seriálového světa na především americké půdě. Nastal čas se na chvíli zas podívat do našich končin, co říkáte? Pár drbů se vždycky najde a ty zajímavé vám v tomto malém přehledu přinášíme.

  • Šestá řada Dextera si našla na Coolu místo, a tak se na sbírání nových sklíček s krví naším hrdinou můžete dívat od 7. října a to ve 22 hodin. Seriál bude vysílán bohužel jen v českém dabingu. Přestože Cool o původní dabing usiloval, nepovedlo se vše dojednat.
  • U Coolu ještě chvíli zůstaneme, protože na něj zavítají nové řady reality seriálu plného taktiky, zrady a dobrodružství, který z našich televizí můžete znát pod názvem Kdo přežije. Fanoušci dlouho o návrat této show usilovali a televize se rozhodla vyhovět. Už od října se tak dočkáte nových epizod a bylo přislíbeno odvysílání téměř všech nových řad co existují.
  • Přesuneme se o kousek dál, konkrétně k Primě Family. Ta do odpoledního bloku zařadí krimi seriál Castle na zabití. Již od 3. října si můžete zopáknout všechny řady, čas si udělejte od pondělí do pátku vždy po obědě ve 13:10, kde poběží místo Monka. Premiérové díly 4. řady můžete sledovat už nyní, běží každou středu ve 22:35.
  • Zmíníme se i o České televizi. Jednička přesunula sitcom Moje rodina na Dvojku, konkrétně na sobotní a nedělní večery na 19:30. Jde jen o reprízy, nové díly se ale nezvratně blíží, měly by započít ještě tento rok.
  • Novému seriálu Ententýky se zrovna moc nedaří. Česká televize si od něj hodně slibovala, ale včerejší díl vidělo jen 352 tisíc diváků.
  • A nakonec něco z placených kanálů. Seriál Boss – jeden z nejdiskutova­nějších amerických projektů loňského roku poběží od 27. září na kanálu FILMBOX HD. My vám ho vřele doporučujeme, rozhodně se bude na co dívat.
Líbilo se? Tak šiř tuto zprávu do světa! 
lukascoolarik

lukascoolarik

Autor si zatím nevyplnil svoje mikrobio.
Poslední komentáře15zobraz všech 15 příspěvků
No One

No One

Skvěle! Konečně čtvrtá série Castla v češtině =) (Nemám ráda české dabéry, ale Castle se prostě...
hodně dávno
Vegen

Vegen

Prima je úžasná tím, že sleduje novinky a rychle reaguje na nové trendy seriálů. A pro mě je nepochopitelná...
hodně dávno
Flekynka123

Flekynka123

už se těším na Dextera ;-)
hodně dávno
Další články k tématu