Facebook Twitter E-mail
19. srpna 2018

Svět Jasona Bournea míří na televizní obrazovky

Slavná filmová série o Jasonovi Bourneovi s Mattem Damonem v hlavní roli (na motivy knižních bestsellerů z pera Roberta Ludluma) se dočká seriálové podoby. Kabelovka USA Network oznámila, že objednává nov seriál s názvem Treadstone, za kterým stojí Tim Kring (Heroes).

Treadstone byl původně oznámen jako pilot, nicméně ještě před natočením úvodního týdnu už tuto fázi komplet přeskakuje a stává se z něj skutečný seriál. Drama zkoumá původy i současné akce tajného programu CIA, který je známý jako Operation Treadstone. Jde o utajený program, který využívá protokol o změnách chování, aby nabíral nováčky a proměňoval je v zabijáky se špičkovými schopnostmi. První sezóna se bude točit okolo agentů v utajení, kteří jsou rozmístěni po celém světě a záhadně se „probudí“, aby se vydali na své smrtelné mise.

„Posledních dvanáct let jsme jedničkou v kabelovkovém zábavním průmyslu. USA Network doručuje dynamický program plný velkých a odvážných hitů. A co může být většího a odvážnějšího než mytologie Treadstone?“ prozradil ředitel zábavní sekce NBC Universal Cable Entertainment.

Líbilo se? Za každej like dostane autor bonbón!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Jenny17
před 48 týdny
Tak to jsem zvědavá, pokud to vyjde se těším .o)
Mishamigos
před 48 týdny
Na tohle snad existuje jen jediná reakce. Super, ale nepose-te to.
STOUPA
před 47 týdny
No výborně.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY