Facebook Twitter E-mail
21. srpna 2018

Veronica Mars je krůček od seriálového revivalu

Aktualizováno: Minisérie je oficiálně potvrzena pro rok 2019, zprávu oznámila na Instagramu sama Kristen Bell.

Populární Veronica Mars a její parta přátel slavila již před lety velký úspěch, když vybrala na Kickstarteru od fanoušků rekordní sumu peněz pro natočení filmového pokračování. Nyní seriál vysílaný na The CW s největší pravděpodobností bude opět pokračovat, a to rovnou novou osmidílnou řadou!

Streamovací služba Hulu je jen krůček od objednání pokračování kultovního seriálu od tvůrce Roba Thomase. Hulu je ve finálních fázích uzavírání smluv k pokračování. Hvězda původního seriálu Kristen Bell se vrátí v hlavní roli. Podle dostupných informací začala předběžná jednání o tom, že by se vrátila také řada dalších herců z původního seriálu a následného filmu.

Osmidílná limitovaná série neovlivní smlouvu Kristen, která aktuálně září v hlavní roli komedie The Good Place na NBC. Rob Thomas by měl na celý projekt opět dohlížet.

V roce 2013 na popud fanoušků vznikla kampaň na Kickstarteru, během které se Robovi a Kristen podařilo vybrat 3,7 milionu dolarů během několika málo hodin. Film vydala produkční společnost Warner Bros. v roce 2014. Ve stejném roce se na digitální platformě CW Seed objevil spin-off Play It Again, DickRyanem Hansenem v hlavní roli.

Líbilo se? Tak zmáčkni nějakej ten čudlík!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

ragelly
před 48 týdny
Je to oficiální - minisérie vznikne, premiéra bude v roce 2019! Kristínka...
Deaneira
před 48 týdny
Juu tomu říkám super zpráva už se nemůžu dočkat
Lollie
před 48 týdny
Juuuuuuuu ♥ to je mega skvelá spráááva, teším teším :) som zvedavá, kto všetko...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY