25. 8. 2018

Superman se vrací do Arrowverse a bere s sebou Lois Lane

Superman se vrací do Arrowverse a bere s sebou Lois Lane

Herec Tyler Hoechlin se vrátí v roli Supermana v dalším chystaném epickém crossoveru z Arrowverse. Tentokrát však nepřijde sám, ale vezme si s sebou svou životní lásku, novinářku Lois Lane.

Muž z oceli už svou tvář má, pro Lois se aktuálně hledá vhodná herečka. „Jsme nadšeni, že můžeme představit Lois Lane v našem vesmíru,“ uvedli výkonní producenti Supergirl Jessica Queller a Robert Rovner. „Tato tvrdohlavá, odhodlaná a odvážná reportérka bude Supermanovi silnou partnerkou a výborným doplňkem našich DC postav.“

Třídílný crossover, v němž tentokrát bude chybět seriál Legends of Tomorrow, už má datum vysílání. Vše odstartuje The Flash v neděli 9. prosince. Následovat bude Arrow 10. prosince a crossover zakončí Supergirl 11. prosince. Kvůli tomuto crossoveru si tedy výjimečně Flash a Supergirl prohodí vysílací sloty, jelikož ona se bude letos vysílat v neděli, Flash zůstane v úterý.

Hoechlinův Superman se objeví ve všech třech epizodách. Nově se v těchto dílech představí také postava Batwoman, kterou ztvární Ruby Rose.

Prstíčkem škrábeme, hezky koukáme, po liku toužíme. 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře3zobraz všechny 3 příspěvky
pataaaaaa159

pataaaaaa159

Bylo by fajn kdyby se z něho stal Series regular, když »SPOILER«. Nějaká taková postava tam teď bude...
před 77 týdny
Larion

Larion

Blbý je, že nekoukám na Supergirl, takže z těch crossoverů moc nadšená nejsem, a rozhodně nemám...
před 77 týdny
carolos

carolos

Za návrat Supermana do seriálu Supergirl som veľmi rád. Som zvedavý aj na Lois a hlavne na to, ktorá herečka...
před 77 týdny
Další články k tématu