29. 8. 2018

Novinka pod lupou: Kiss Me First (Channel 4)

Vítejte u naší rubriky, pomocí které se vás snažíme nalákat na další seriály a tím pádem přeplňovat vaše již tak dost přecpané watchlisty až k prasknutí!

Základní údaje

Název Kiss Me First
Žánr Drama, Virtuální realita
Stanice Channel 4 / Netflix
Premiéra 2. 4. 2018
Vysílání celá série k dispozici
Délka pilotu 60 minut
Předskokan
Konkurence
Tipovačka

Kdo?

Tvůrci Lottie Moggach (předloha), Bryan Elsley
Herci Tallulah Haddon, Simona Brown, Matthew Beard, George Jovanovic, Freddie Stewart, Misha Butler, Haruka Abe, Samuel Bottomley

O čem to je?

Leila je osamělá sedmnáctiletá dívka, která je závislá na fiktivní online herní stránce Agora. Když zde hraje, potkává Tess, sebevědomou a populární dívku, která jí svěří temné tajemství. Obě dívky se stanou kamarádkami i v reálném světě, ale když Tess zmizí, Leila se rozhodne převzít její identitu, čímž je vtažena do celé nebezpečné záhady související s Tessiným zmizením.

Trailer

A jaký je váš ortel, SerialZoňáci?

Hodně zajímavý seriál. Spojení videoher a klasického seriálového příběhu má své kouzlo. Už jsme to viděli několikrát, ale ne úplně v této podobě. Musím říct, že mě to hodně zaujalo.

Velkou zásluhu na tom má nejen vizuální forma, ale i postavy. Hráči, kteří se setkávají i ve skutečném životě, to zní v podstatě jako my, seriáloví fanoušci, kteří si dávají srazy s těmi, s nimiž si na webu dobře rozumí. Samozřejmě tato společnost je lehce zvláštní, nechybí ani prohlubující se záhada o tom, jaké nebezpečné možnosti svět reality ukrývá.

Možná je to tím, že jsem od pilotu tolik nečekala a nehledala jsem v něm tolik rozličných prvků, které se zde nakonec objevily. To bylo příjemné překvapení a asi i díky tomu jsem měla z pilotu velmi dobré pocity. Hrdinové mi byli sympatičtí, líbilo se mi ukázání jejich skutečných já a vylepšených avatarů. Jsem zvědavá, jak se jejich známosti budou prohlubovat, první díl naznačil spoustu zajímavých vztahů. Těším se, až si seriál dám maratonem.

Vizuální složku už jsem trošku naťukla, ale zaslouží si vlastní řádky. Svět virtuální reality vypadá skutečně dobře, úplně mě dokázal nalákat, že bych si hru taky vyzkoušela… a to je u mě jakožto naprostého nehráče (pařím jen Minion Rush :D ) dost co říct.
  • skutečný svět a/vs. virtuální realita
  • postavy
  • napětí, záhada
  • chybí tomu ten prokletý neznámý x faktor, díky kterému bych si to zamilovala
70 %
Mé hodnocení
ragelly

Dáte novince šanci? Zaujal vás popis nebo trailer? Nebo si počkáte až na více ohlasů a podle toho se rozhodnete, zda sledovat?

Další díly seriálu
Líbilo se? Tak nás motivuj sdílením! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře4zobraz všechny 4 příspěvky
Camfourek

Camfourek

Zdá se, že to je ala Sword Art Online, ale hrané. Tak zkusím díl a uvidím.
před 107 týdny
Destinytte

Destinytte

Mě to moc nenadchlo, hlavně mi nesedla hlavní postava. Ani nevím, jak je možný, že jsem to dokoukala. :D
před 107 týdny
Nira

Nira

Vypadá to zajímavě, zkusím :-)
před 107 týdny
Další články k tématu