Facebook Twitter E-mail
22. září 2012

Matthew Broderick v Takové moderní rodince a další střípky

Populární herec Matthew Broderick je dalším důvodem, proč se těšit na novou řadu Modern Family, protože si v seriálu zahostuje jako Philův neurotický kamarád. Tuto novinku vypustila televize teprve včera a není známo, v kolikáté epizodě se objeví. Herec je především známý z filmového plátna, ale nyní září na Brodwayi v Nice Work If You Can Get It.

Čtvrtá řada oblíbeného seriálu se nám vrací již tuto středu 26. září.

Army Wives obnoveno a čí návrat můžeme očekávat?

Stanice Lifetime obnovila Army Wives pro 7. řadu. V tento moment ale není jisté, která z armádních manželek se nám vrátí. „Army Wives je velmi speciální seriál“ sdělil Rob Sharenow při oznamování obnovení. „Je vzácnost, když natrefíte na seriál, ke kterému diváci dokáží natolik přilnout a vžívat se do něj po celých šest let a my bychom nemohli být více pyšní na to, že se s ním budeme moci setkat i příští rok.“. Až začne produkce, můžeme očekávat oznámení přesného data návratu. Nyní ale již víme, že se v další řadě setkáme s Catherine Bell a Kelli Williams, jelikož mají smlouvy na 7. řadu, ale Kim Delaney ne, proto je její návrat velmi nejistý.

Fanoušci V těle boubelky (Drop Dead Diva) mohou jen doufat, že stanice konečně oznámí stejně pozitivní zprávu i pro tento seriál.

Anthony Michael Hall rekrutován stanicí USA

Anthony Michael Hall míří do Agentury Jasno (Psych). V zatím neupřesněné epizodě se nám představí jako Harris Trout, dokonale oblékaný a excentrický policejní konzultant, který je najat samotným starostou, aby pomohl vést účinněji santabarbarské oddělení. V rámci svého pověření bude Trout vyslýchat Shawna, Guse, Lassitera a Juliet ohledně zdálnivě špatné práce na právě vyšetřovaném případu. Jo, a ještě jedna věc, Trout nevěří na média.

Líbilo se? Fungujeme na liky! Motivuj nás!
allyska
Autorka má ráda dobré seriály jakéhokoliv žánru a ještě raději si o nich zjišťuje nejrůznější informace, které pak píše na serialzone, je tu proto jako doma.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

jelpetty
před 269 týdny
Já jsem určitě zvědavá na další vývoj Army Wives s ohledem na to, jak...
Ka-ce-nec-ka
před 268 týdny
Já doufám, že po tom, jak skončila 4. řada DDD, tak další sezóna bude. Musí!!!!
allyska
před 268 týdny
seriál má dobrou sledovanost a ratingy, tak snad zrušení nehrozí :)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY