Facebook Twitter E-mail
22. září 2012

Seriálový Příběh rytíře či Party Girls mezi novými piloty

A Knight's Tale

A Knight's Tale (Příběh rytíře), film z roku 2001 s Heatherm Ledgerem v hlavní roli, míří na malé plátno. Tuto moderní pohádku si vzal do parády tvůrce Battlestar Galacticy Ron Moore. ABC projekt koupila s tím, že si zatím vyžádala pouze scénář.

A Knight's Tale je romantické dobrodružství, odehrávající se ve 14. století, které doplňují populární rockové písně. Děj se soustředí na Williama Thatchera, který se vydává za rytíře. Seriál slibuje, že zůstane věrný příběhu a stylu filmu. Je popisován jako středověká fantasy doplněná o moderní hudbu a témata, která sledují cesty mladého muže, který se začne vydávat za rytíře, až se z něj nakonec rytíř opravdu stane.

Kromě scénáře Moore bude také produkovat v rámci své společnosti Tall Ship Prods. K projektu se producentsky váží také Maril Davis či producent filmu Brian Helgeland.

Party Girls

Stanice ABC koupila projekt Party Girls, scénář k půlhodinové komedii od scénáristy Michaela Dilibertiho (30 Minutes or Less). S projektem jsou spojeni také John Requa a Glenn Ficarra (Crazy, Stupid, Love), kteří by měli režírovat a produkovat.

Party Girls je komedie z pracovního prostředí. Její hlavní hrdinkou je Maddy Duke, plánovačka různých oslav, která si akce, které plánuje, užívá víc, než by se slušelo. Její společnost začne strádat a Maddy je nucena upustit od svého rušného života a dát větší pravomoci její konzervativní zástupkyni Anne, která se pokusí Maddy a její zaměstnance srovnat do latě.

Super Fun Night

Komedie Super Fun Night, kterou její autorka Rebel Wilson již v minulé sezóně protlačila do pilotové fáze, stále žije. Stanice ABC si objednala pilot, na který tentokráte bude dohlížet veterán z 30 Rock John Riggi.

Projekt, který je produkován Conanem O'Brienem, byl loni vyvíjen jako mulitkamerový sitcom pro CBS. Komedie nedostala objednávku na seriál, ale ABC se rozhodla dát jí ještě jednu šanci.

Super Fun Night ukazuje tři nerdovské kamarádky a jejich často šílené (ač úsměvné) snahy mít každý páteční večer skvělou zábavu. Loni hrály tyto přítelkyně sama Rebel Wilson, Jenny Slate a Edi Patterson. Poslední dvě dámy ovšem budou v novém pilotu pro ABC přeobsazeny.

Líbilo se? Tak to ukaž ostatním!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Abbie
před 264 týdny
To by mi taky nevadilo :)
ševča
před 263 týdny
než zemřel ledger, byla jsem přesvědčená, že jednou natočí dvojku, to byl...
majka147
před 216 týdny
No Príbeh rytíře je fajn film . Ale jeho originalitu musím uznať :) Už pri...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY