Facebook Twitter E-mail
14. září 2018

Článkařky předpovídají osudy na ABC

Letos mají článkaři extra nabité rozvrhy, ale nebojte, naše předpovědi vám neuniknou. Spolu s Gabčou (Gabik.029) jsme si sedly nad letošní novinky Velké pětky a rozhodovaly se, které vypadají nejlépe, které naopak za nic stát nebudou, a co stanice zaříznou jako první.

V dnešním článku se podíváme na stanici ABC. Obecně asi jde říct, že nyní před svým začátkem vypadá začínající sezóna hodně slabě. Ale kdo ví, třeba některé novinky příjemně překvapí a za pár let z nich budou nedílné stálice seriálového programu a vašich watchlistů.

Nezapomeňte, že máte poslední dny na to, abyste si tipli v naší každoroční soutěžní tipovačce a hráli tak o pomyslný titul seriálového znalce a o kupu kreditů. Čím víc lidí tipuje, tím víc kreditů se vyhrává! Takže tipovačku posílejte dál :-)

Jaká je podle tebe nejlepší novinka na stanici ABC?

ragelly
ABC má osm nových seriálů, ale ať se dívám, jak se dívám, žádný velký hit tady nevidím. Naděje jsem vkládala do očekávané dramedy The Rookie, ale trailer docela zklamal. Naopak mě příjemně překvapil trailer ke komedii Single Parents, ale rozhodně si nemyslím, že ze seriálu bude velký hit. Myslím, že obecně má největší šanci na úspěch drama The Fix. Je to sice další obyčejná kriminálka, ale těm se většinou daří slušně.
gabik.029
Za mě rozhodně Whiskey Cavalier. Hlavní hrdinové mají chemii, nechybí akce a hlavně humor. Tento typ seriálů mám ráda, takže už se na něj těším.

Jaká je podle tebe nejhorší novinka na stanici ABC?

ragelly
Adeptů na nejhorší novinku je tu hodně. Asi můj hlas padne na A Million Little Things, protože příběh sice vypadal jako druhé This Is Us, ale trailer hodně zklamal a naprosto mi zkazil chuť ke sledování.
gabik.029
Vůbec mi nesedl Grand Hotel, takže od toho se budu držet dál.

Co podle tebe zruší ABC zruší jako první?

ragelly
Tohle je těžké, protože rušení v průběhu sezóny už posledních pár let probíhá jen minimálně a vše se oznamuje hromadně v květnu. Kdybych si ale musela vybrat, tipla bych, že jako první půjde z kola A Million Little Things.
gabik.029
Letos ABC nabízí spoustu dost průměrných kousků, takže to může být cokoliv. A jak jsme se několikrát přesvědčili, Američané mají divný vkus. Budu doufat, že to bude Grand Hotel, ale myslím si, že ani The Fix se druhé série nedočká.

A co vy? Podělte se o své odpovědi v komentářích!

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

SparkySpeirs
před 31 týdny
Mně žádná z novinek kromě právě The Rookie a Whiskey Cavalier ani...
Jessica Angell
před 31 týdny
Já doufám že prodlouží Take Two..protože ten konec! A konečně seriál SPOILER » ...
Kolombo
před 30 týdny
Amen. Je vidět, že to dělají pro fanoušky Castla, kteří by jim za jiný...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY