Facebook Twitter E-mail
16. září 2018

Článkařky předpovídají osudy na CBS

Letos mají článkaři extra nabité rozvrhy, ale nebojte, naše předpovědi vám neuniknou. Spolu s Gabčou (Gabik.029) jsme si sedly nad letošní novinky Velké pětky a rozhodovaly se, které vypadají nejlépe, které naopak za nic stát nebudou, a co stanice zaříznou jako první.

V dnešním článku se podíváme na stanici CBS. Obecně asi jde říct, že nyní před svým začátkem vypadá začínající sezóna hodně slabě. Ale kdo ví, třeba některé novinky příjemně překvapí a za pár let z nich budou nedílné stálice seriálového programu a vašich watchlistů.

Nezapomeňte, že máte poslední dny na to, abyste si tipli v naší každoroční soutěžní tipovačce a hráli tak o pomyslný titul seriálového znalce a o kupu kreditů. Čím víc lidí tipuje, tím víc kreditů se vyhrává! Takže tipovačku posílejte dál :-)

Jaká je podle tebe nejlepší novinka na stanici CBS?

ragelly
CBS není oproti ABC o moc lepší. Pokud bych si měla vybrat, můj hlas by asi dostal God Friended Me. Trailer velmi příjemně překvapil a pilot, který už je dostupný, ukázal, že seriál bude zajímavý, tajuplný a záhadný.
gabik.029
V plánu mám koukat akorát na FBI, takže se nemusím ani dlouho rozmýšlet. Mám k seriálu určité výtky, ale zbytek nabídky mě nezaujal.

Jaká je podle tebe nejhorší novinka na stanici CBS?

ragelly
Žánr komedií nám dává moře možností, co si do této otázky vybrat. Los padne asi na The Neighborhood, ze kterého mi běhá mráz po zádech už po traileru. Proč si americké stanice myslí, že neustálý kontrast černochů a bělochů může být rok co rok zdrojem komedií? Vždyť už je to tak trapné…
gabik.029
Původní seriál jsem neviděla, ale na základě traileru si nedokážu představit, že bych měla pravidelně sledovat Murphy Brown.

Co podle tebe zruší CBS zruší jako první?

ragelly
Tady se brzy rušit nebude asi nic. Ale tipuju, že jedním z prvních oznámených bude právě The Neighborhood. Na druhou stranu, když už i Kevin Can Wait přežil do druhé série, tak je možné, že tohle bude nový velký hit sezóny. Už bych se nedivila ničemu.
gabik.029
Spousta novinek nemá ještě ani datum premiéry a trailer, takže pokud mám vybírat z těch, které budou mít premiéru už teď na podzim, tak já osobně bych zrušila Happy Together.

A co vy? Podělte se o své odpovědi v komentářích!

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

SparkySpeirs
před 22 týdny
Se CBS je to letos u mě špatné. Budu se dívat jen na FBI a něco dalšího si...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY