24. 9. 2018

Novinka pod lupou: Mr Inbetween (FX)

Vítejte u naší rubriky, pomocí které se vás snažíme nalákat na další seriály a tím pádem přeplňovat vaše již tak dost přecpané watchlisty až k prasknutí!

Základní údaje

Název Mr Inbetween
Žánr černá dramedy
Stanice FX
Premiéra 25. 9. 2018 (dostupné od 22. září)
Vysílání úterý večer

Délka pilotu: 26 minut

Předskokan
Konkurence
Tipovačka

O čem to je?

Šestidílná série je inspirována tvůrčím filmem The Magician z roku 2015, který vytvořil a hlavní roli ztvárnil Scott Ryan.

Ray Shoesmith je otec, bývalý manžel, přítel a nejlepší kamarád. To všechno jsou hodně těžké role, které lidé musí v moderním světě vykonávat. A o to těžší jsou, pokud se živíte jako nájemný kriminálník.

Trailer

A jaký je váš ortel, SerialZoňáci?

No, vypadalo to docela zajímavě, ale po pilotu zatím moc nevím, co o seriálu vlastně říct. Přišlo mi, že se tam v podstatě vůbec nic nestalo, nic co by mi naznačilo, jak seriál vlastně bude vypadat. Doufám, že se nějak vyvine, protože po zhlédnutí prvního dílu je pro mě na něm nejlákavější jen ten hezky vyfiltrovaný plakátek.

Australský přízvuk je hodně silný, bez anglických titulků bych se místy asi docela ztrácela. Postav je tu tak akorát, ale nikdo nevyčnívá. Vlastně nejvíc mi v paměti utkvěla ta malá dcera, která si docela vtipně dotazovala dolaru vždy, když před ní někdo promluvil sprostě. Jasně, hlavní hrdina má hodně specifický vzhled, který jen tak z hlavy nevymažete, ale jeho osobnost už není tak vyčnívající, abyste si ho oblíbili a fandili mu.

Líbí se mi půlhodinová délka seriálu. Na druhou stranu úplně nevím, k čemu to vlastně bylo, když si zpětně nedokážu ani vybavit, co se za ten pilot odehrálo. Viděli jsme trošku z pracovního života a trošku z osobního života hlavního hrdiny. Jo, líbila se mi scéna hned někdy na začátku, kdy byl hodně drsný a cool a představoval sebe a svého kolegu chudákovi dlužníkovi. Ale to bylo tak asi jediné, co jsem si zapamatovala.

Venku už jsou dva díly, takže pokud už někdo z vás má zhlédnuté oba, můžete říct, jestli je to stále stejné? Nebo jestli se příběh začal nějak vyvíjet, aby stálo za to dát seriál do watchlistu? Protože po pilotu bych se zatím přikláněla k tomu, že sledování Mr Inbetween vynechám.
  • je to tak divné, že si to snad i zaslouží vaši pozornost
  • půlhodinová stopáž
  • dcera
  • hlavní hrdina
  • silný přízvuk
  • nejasné směřování příběhu
40 %
Mé hodnocení
ragelly

Dáte novince šanci? Zaujal vás popis nebo trailer? Nebo si počkáte až na více ohlasů a podle toho se rozhodnete, zda sledovat?

Další díly seriálu
Úderná hláška pro podporu sdílení. 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře1zobraz příspěvek
Nira

Nira

Líbí se mi plakát a krátká délka epizody, ale jinak mě to ke sledování moc nenalákalo - počkám si na další...
před 98 týdny
Další články k tématu