Facebook Twitter E-mail
25. září 2012

Kabelovka USA obnovuje svoje hitovky!

Dnes uděláme radost všem fanouškům báječných letních oddychovek od stanice USA! Pokud byste si náhodu již chtěli naplánovat léto 2013, počítejte s tím, že vám jej doplní White Collar (Ve službách FBI), Covert Affairs (V utajení) a Royal Pains (Milionový lékař).

USA Network dnes oznámila, že všechny tři seriály se na obrazovky vrátí s novými sezónami příští léto.

White Collar a Covert Affairs získaly série po šestnácti epizodách. Pro Neala a spol. je to pátá série, pro Piper Perabo a její tým pak obnovení přinese sérii čtvrtou.

Ještě lepší zprávy máme pro fanoušky Royal Pains. Seriál byl obnoven pro dvě další série s celkem šestadvaceti epizodami, dočkáme se tedy minimálně šesté sezóny.

Covert Affairs budou pokračovat s novými epizodami třetí série od 16. října a zakončí ji v listopadu. White Collar se vrátí s druhou polovinou čtvrté série v lednu 2013. Ze světa Royal Pains nás nejdříve čeká dvouhodinový sváteční film, který poběží 16. prosince.

(zdroj: TV Line)

Líbilo se? Tak to ukaž ostatním!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

amelia.cz
před 264 týdny
Zrovna jsem si s tím seriál začala, naštvalo by mě kdyby to skončily....
CzHero
před 264 týdny
I love Piper Perabo :P ještě obnovit suits a budu vypadat jako :D btw: eviku...
ragelly
před 264 týdny
To nedokážeš, je to tvé slovo proti mému :D :D Neeee, opravila jsem to :)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY