2. 10. 2018

Novinka pod lupou: Happy Together (CBS)

Vítejte u naší rubriky, pomocí které se vás snažíme nalákat na další seriály a tím pádem přeplňovat vaše již tak dost přecpané watchlisty až k prasknutí!

Základní údaje

Název Happy Together
Žánr Sitcom
Stanice CBS
Premiéra 1. 10. 2018
Vysílání pondělí, 20:30

Délka pilotu: 22 minut

Předskokan The Neighborhood
Konkurence DWTS (ABC), Arrow (THe CW), The Resident (Fox), The Voice (NBC)
Tipovačka pouze optimisté jsou pro prodloužení, SerialZone i lid hlasují pro zrušení

O čem to je?

Mladý manželský pár hodně zpohodlněl a našel si svou oblíbenou každodenní rutinu. Vše se změní, když se do volného pokoje nastěhuje mladý muzikant, který je hvězdou na vzestupu a občas ho pronásledují i novináři.

Trailer

A jaký je váš ortel, SerialZoňáci?

Po traileru jsem byla příjemně překvapená, ale musím říct, že v tomto případě mi přišlo, že celý pilot seriálu spíše uškodil, než aby ještě lépe navnadil na další sledování. Vtipy se dosti rychle začaly opakovat a postavy nebyly zdaleka tak zábavné, jak jsem si myslela.

Docela mě zklamalo, že se v příběhu zase objevili rodiče hrdinů. Proč musí být všechny sitcomy s otravnými rodinnými příslušníky? Vždyť tohle ani není rodinná komedie, naopak nápad vypadá docela solidně. Ale na druhou stranu je mi jasné, že od CBS sitcomů nemůžu ani nic jiného čekat. I nadějný nápad bude nakonec zpracovaný stejně jako stovky seriálů, které mu předcházely v programu této stanice.

Obsazení je takové průměrné. I když herce znám, přijde mi, že v těchto rolích nemají šanci zazářit. Mladý zpěvák vypadá, jako by vypadl z 90kového boybandu, tenhle styl se zase vrací? Že bych ho měla považovat za lamače srdcí, to mi rozhodně nesedí. Celá zápletka byla hodně jednoduchá a přitažená za vlasy, celé zapojení přehnaně naduté a nafoukané blondýny bylo prostě spíš k protočení panenek než k smíchu. Vtipů jsem tady moc nenašla, i když to nebylo tak, že by mi sledování bylo vyloženě nepříjemné, to zase ne.
 • příjemná atmosféra
 • sledování utíká
 • průměrné postavy
 • nic moc vtipu
 • blbá blondýna
50 %
Mé hodnocení
ragelly

Že by konečně něco dalšího, co vypadá nadějně? Happy Together bylo příjemnou změnou, pilot rychle utekl, člověk se i dobře pobaví, zkrátka to je takové, jaké by mělo být. Fajn věc, když chcete jen tak vypnout.

Děj opět zasazen do rodiny, takže je tu spoustu prostoru pro každodenní scény především z partnerského života. Některé věci můžou působit trapně nebo bez nápadu, mně však celý koncept a provedení vyhovovalo. Asi budou věci, které by se ještě daly doladit, ale na průměrný sitcom víc než fajn.

Co se týče postav, obsazení je docela pestré (i „hostující“ James Corden), až na ex-přítelkyni mi sedly i všechny postavy jako takové. Žádné přehnané herecké výkony, zároveň taky nic výrazně strašného. Na mě to prostě celé působí jako jeden příjemný komediální počin, ideální po dlouhém dni.
 • konečně něco vtipného
 • obsazení
 • zajímavé téma
 • věci ze života
 • Sierra Quinn (strašně nepříjemná postava, i když taková má být, tak prostě ne)
 • rychle zapomenete
80 %
Mé hodnocení
jesmot

Dáte novince šanci? Zaujal vás popis nebo trailer? Nebo si počkáte až na více ohlasů a podle toho se rozhodnete, zda sledovat?

Další díly seriálu
Líbilo se? Tak to dej vědět světu! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře2zobraz všechny 2 příspěvky
pataaaaaa159

pataaaaaa159

SOUHLAS s Ragelly
před 95 týdny
ševča

ševča

Tohle zkusím už kvůli hlavní herečce. Díky Greeku u mě má protekci, ale jsem ráda, že to není podle vás...
před 95 týdny
Další články k tématu