Facebook Twitter E-mail
26. září 2012

J.J. Abrams a Alfonso Cuaron připravují fantasy pro NBC

Dva autoři, jejichž jména jsou v Hollywoodu dobře známá se pouštějí do společného projektu o dívce nadané zvláštními silami. Jak tohle dopadne?

Zdá se, že J.J. Abramsovi nestačí pro FOX připravovat seriál o robotických policistech (psali jsme zde) a pouští se do dalšího projektu.

Tenhle projekt, ke kterému si studio už objednalo pilot, ale vypadá trochu jinak. Alfonso Cuaron, režisér filmu Potomci lidí (Children of Men) a třeba taky Harry Potter a vězeň z Azkabanu (HP and the Prisoner of Azkaban), se bude podílet na scénáři a ujme se režie pilotní epizody. O té se ví jen to, že to bude údajně mix Hrdinů (Heroes) a Terminátora (The Terminator). Tomu tedy říkám pořádný guláš. Hlavní postavou seriálu, který stále nemá název, bude mladá dívka disponující speciálními silami, které se ale ještě následujících sedm let neprojeví. Do té doby ji má chránit před nepřáteli muž, který kvůli tomu utekl z vězení.

Pro Cuarona se jedná o první televizní projekt, do kterého by se měl opřít hned jak dokončí práci na svém novém filmu Gravity. Ten by se měl do kin po odkladu dostat někdy v příštím roce. Na projektu mají také spolupracovat Mark Friedman (Země zatracených), produkce se pak ujmou Bryan Burk (Ztraceni) a Kathy Lingg (Hranice nemožného).

Každopádně v nás kombinace práce těchto dvou autorů vyvolává příjemné představy a nemuselo by to dopadnout úplně špatně. Děj je nastíněný sice jen stručně, tím více prostoru pro případné spekulace ale máte v diskuzi pod článkem :)

Jak to je u vás, dáváte šanci projektům i podle jmen autorů nebo vždy a zásadně jdete po popisu děje a žánru? Povídejte!

Líbilo se? Tak to ukaž ostatním!
megawir
Autor je dlouholetým redaktorem SerialZone, nenapravitelným fanouškem seriálů téměř všech kategorií a spoluzakladatelem společnosti Outpoint.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Crazy-Nut*
před 269 týdny
No, zní to docela zajímavě, od J.J. Abramse se nebojím, že by to mohlo být...
aislinn
před 269 týdny
Rozhodně by to mohlo být zajímavé. Já při výběru nového seriálu, který budu...
Maarti
před 269 týdny
Abrams a Cuaron jsou rozhodně machři a společně by to mohlo bejt určitě...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY