Facebook Twitter E-mail
26. září 2012

Střípky: Hudba v 90210, Voice žije dál a vlk v pohádce

Hlasu není nikdy dost

NBC si objednala dva další cykly hitové reality show The Voice.

Se čtvrtým cyklem už se všeobecně počítalo, jelikož NBC nedávno přidala do týmu dva nové porotce – Ushera a Shakiru, kteří se objeví v jarní sérii. Toto oznámení však zprávu oficiálně potvrzuje a zaručuje show místo v programu také na podzim 2013. Není se ani čemu divit, jelikož The Voice přináší stanici dvojnásobná čísla ve sledovanosti, než se objevovala loni ve stejném časovém slotu.

„Obnovení The Voice zaručí fanouškům, že tato inovativní show bude pokračovat v objevování dalších talentovaných hlasů a jejich představování světu,“ řekl ředitel NBC Robert Greenblatt. „Usher a Shakira mají úlohu tzv. rotujících koučů, kteří doplní Christinu, Cee La, Adama a Blaka v příštím cyklu. Víme, že The Voice si udrží svou kvalitu i v další sezóně.“

Christina Aguilera a Cee Lo pracují na jaře na svých projektech. Oba tedy cyklus vynechají, místo nich do křesel zasednou právě Usher a Shakira.

Jubileum oslaví s Dynamitem

Zpěvák Taio Cruz míří do 90210.

Interpret, který se proslavil svým R&B songem Dynamite, bude hostovat ve sté epizodě. Zahraje si sám sebe a vystoupí na plese střední školy West Beverly v neslavné Playboy vile.

Jak již dříve bylo oznámeno, Denise Richards a Carmen Electra se také objeví v tomto speciálním díle, který má být nostalgickým zážitkem pro všechny fanoušky seriálu.

Pátá série této teen soap opery se na obrazovky vrátí v pondělí 8. října. Stá epizoda se bude vysílat 26. listopadu.

Od teenagerů do pohádky

Veteránka ze současného největšího hitu stanice ABC Family Pretty Little Liars (Prolhané krásky) a z kultovního The X-Files (Akta X) se upsala hostování ve druhé řadě pohádkového Once Upon a Time.

Annabeth Gish byla obsazena do role Anity. Ta je popisována jako charizmatická, nádherná a záhadná velitelka smečky lidí, u kterých se ukáže, že jsou vlci stejně jako Karkulka.

Once Upon a Time se s novou řadou vrací již tuto neděli.

Líbilo se? Tak šiř tuto zprávu do světa!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

litllewitch
před 268 týdny
Jé, smečka vlků jako je Karkulka. To jsem zvědavá :).
Nikuska181
před 268 týdny
Na nových vlkov sa teším. :)
Crazy-Nut*
před 268 týdny
Nemůžu se dočkat nové série Once Upon A Time <3 Jsem na to opravdu zvědavá,...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY