Facebook Twitter E-mail
26. září 2012

CW má rádo medaile a jiné střípky

Další olympijská medailistka na CW

McKayla Maroney je očividně unešená seriálem Hart of Dixie. Olympijská vítězka si zařídila hostující roli v tomto maloměstském lékařském dramatu, který poběží na CW druhou sezónu.

Maroney je členka vítězného amerického gymnastického týmu a má tedy zlatou medaili z letních OH v Londýně. V Dixie se objeví jako Tonya, dívka, která je hodně ochranářská, když přijde na její kamarádku Rose (McKaley Miller).

Obsazení Maroney je nyní již třetí účastí olympijského vítěze v jednom ze seriálů této teen stanice. Před pár týdny Ryan Lochte získal roli v 90210, minulý týden byla McKaylina spoluhráčka Gabby Douglas obsazena do The Vampire Diaries (Upíří deníky).

Hart of Dixie se vrací s druhou řadou 2. října.

Máma nikdy nedá pokoj…

Známá tvář se tuto sezónu vrátí do hudebního dramatu Smash.

Bernadette Peters si zopakuje svou roli Leigh Conroy, matky Ivy (Megan Hilty).

Herečka se vynoří přibližně v půlce druhé série. Když jsme Leigh viděli naposlet, doháněla Ivy k šílenství s její pasivně-agresivní radou o tom, jak získat roli Marilyn.. a všichni víme, jak to dopadlo.

Peters se připojuje k dalším hostujícím hvězdám, které muzikál ve druhé sezóně navštíví. Jsou mezi nimi například Jesse L. Martin, Nikki Blonsky, Jennifer Hudson nebo Sean Hayes.

Smash se na obrazovky vrátí v midseason.

Pravidelně s příšerkami

Nadpřirozený Grimm povýšil Claire Coffee na stálou postavu.

Claire v seriálu hostuje již od pilotní epizody. Hraje Adalind, Hexenbiestskou nepřítelkyni policejního detektiva/Grimma Nicka Burkhardta (David Giuntoli).

Herečka se také pravidelně objevovala v seriálu TNT Franklin & Bash. Jejím nejnoějším projektem je indie film Holly's Holiday.

Líbilo se? Tak to dej vědět světu!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Salem
před 264 týdny
McKayla Maroney by měla být i v HIMYM, dokonce jsem ti to snad...
ragelly
před 264 týdny
já vím
ševča
před 263 týdny
z povýšení claire neboli adalind mám radost. je to jedna z mých...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY