Facebook Twitter E-mail
11. října 2018

The Witcher našel představitelku pro Ciri

Je to zhruba měsíc, co tvůrci chystaného seriálu The Witcher oznámili, že jejich hlavní hvězdou bude Henry Cavill. O několik dní později následovala mnohem kontrovernější zpráva o obsazení Ciri.

Dnes je vše uvedeno na pravou míru, protože bylo oznámeno, kdo si nakonec právě Ciri zahraje. Bude to mladička Freya Allan, které je pouhých 17 let a její největší úspěch je zatím epizodní role v seriálu Into the Badlands.

Vlna nevole ohledně obsazení této postavy vznikla díky oznámení, že tvůrci hledají herečku z kategorie BAME (zkratka pro black, asian and minority ethnic), což nekoresponduje s předlohou. Následkem toho dokonce showrunnerka Lauren Schmidt krátce opustila Twitter.

Nicméně nyní to vypadá, že je krize zažehnána. Kromě obsazení Ciri bylo oznámeno i obsazení několika dalších postav. Například královnu Calanthé si zahraje Jodhi May, čarodějku Yennefer z Vengerbergu ztvární Anya Chalotra nebo Renfri, kterou ztvární Millie Brady. Každopádně tady je fotka se zatím kompletním přehledem obsazených:


Jak se vám líbí nakonec obsazení zamlouvá? Myslíte, že v rozhodnutí sehrála roli nevole, kterou předchozí oznámení rozpoutalo?

Líbilo se? Fungujeme na liky! Motivuj nás!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

patrik1177
před 9 týdny
No vypadá to tak, že Netflix se rozhodl stavit na jakýsi mix neokoukaných herců...
Nira
před 9 týdny
Přesně :-)
STOUPA
před 9 týdny
Já jsem celkem spokojený.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY