Facebook Twitter E-mail
11. října 2018

The Witcher našel představitelku pro Ciri

Je to zhruba měsíc, co tvůrci chystaného seriálu The Witcher oznámili, že jejich hlavní hvězdou bude Henry Cavill. O několik dní později následovala mnohem kontrovernější zpráva o obsazení Ciri.

Dnes je vše uvedeno na pravou míru, protože bylo oznámeno, kdo si nakonec právě Ciri zahraje. Bude to mladička Freya Allan, které je pouhých 17 let a její největší úspěch je zatím epizodní role v seriálu Into the Badlands.

Vlna nevole ohledně obsazení této postavy vznikla díky oznámení, že tvůrci hledají herečku z kategorie BAME (zkratka pro black, asian and minority ethnic), což nekoresponduje s předlohou. Následkem toho dokonce showrunnerka Lauren Schmidt krátce opustila Twitter.

Nicméně nyní to vypadá, že je krize zažehnána. Kromě obsazení Ciri bylo oznámeno i obsazení několika dalších postav. Například královnu Calanthé si zahraje Jodhi May, čarodějku Yennefer z Vengerbergu ztvární Anya Chalotra nebo Renfri, kterou ztvární Millie Brady. Každopádně tady je fotka se zatím kompletním přehledem obsazených:


Jak se vám líbí nakonec obsazení zamlouvá? Myslíte, že v rozhodnutí sehrála roli nevole, kterou předchozí oznámení rozpoutalo?

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

patrik1177
před 27 týdny
No vypadá to tak, že Netflix se rozhodl stavit na jakýsi mix neokoukaných herců...
Nira
před 27 týdny
Přesně :-)
STOUPA
před 27 týdny
Já jsem celkem spokojený.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY