Facebook Twitter E-mail
27. září 2012

Zracený Desmond se našel v The Mentalist a další střípky

Ztracený milionář

Henry Ian Cusick, kterého diváci znají jako Desmonda ze seriálu Lost (Ztraceni), získal roli v kriminálce The Mentalist (Mentalista).

Cusick si zahraje Tommyho Volkera, multimilionáře, dobrodruha a playboye, který je podezřelý z vraždy televizního reportéra.

Herec byl loni jednou z vedlejších postav novinky Scandal, ale ze seriálu odešel před začátkem druhé série.

CWčku se líbí reality.. alespoň někomu

Poprvé během několika uplynulých let se stanice CW rozhodla obnovit reality show, a to dokonce dvě současně.

Stanice dala zelenou druhým sériím letních nováčků Oh Sit! a Breaking Pointe. Ani jedna ze zmíněných show není hitem, ale během léta si obě drželi víceméně stálou sledovanost. Zatímco Oh Sit! si vedlo o chlup lépe v televizi, Breaking Pointe se dařilo více digitálně.

CW zatím neupřesnilo, jestli se seriály objeví opět v létě, nebo zda budou zařazeny do hlavní sezóny.

Průměrňačka Frankie bude mít novou učitelku

Jane Kaczmarek se opět stává průměrnou…

Bývalá hvězda Malcolma in the Middle získala hostující roli v The Middle (Průměrňákovi).

Herečka ztvární v nadcházející epizodě učitelku Frankie (Patricia Heaton) v univerzitě kariérních možností. Jejich vztah nezačne zrovna bezproblémově.

Herečka v poslední době zvládá jedno hostování za druhým. Před nedávnem jsme ji mohli vidět v epizodách seriálů Whitney či Wilfred.

Kdo dokáže srovnat Alicii do latě?

Která herečka je natolik silná, aby si troufla zahrát Aliciinu mámu v The Good Wife (Dobrá manželka)?

Co třeba bývalá první dáma? Stockard Channing byla obsazena do role matky postavy, kterou již čtvrtou sezóznu ztvárňuje Julianna Margulies. Channing se objeví nejméně v jedné epizodě v následující série. Aliciina matka je popisována jako velmi živá akční osoba, která je ovlivněna šedesátými lety a svým kontrakulturním mládím.

Herečka je známá především svou roli prví dámy Abbey Barlet v NBCčkovském The West Wing (Západní křídlo). Kromě toho se objevila v nespočtu filmů a seriálů, mezi které se řadí originální Grease (Pomáda… poznali byste Rizzo?!) či její vlastní show Stockard Channing Show z roku 1980.

The Good Wife se s novými epizodami vrátí již tuto neděli, 30. září.

Hláskovač u teenagerů

Hudson Thames získal vedlejší roli v úspěšném seriálu stanice ABC The Secret Life of the American Teenager.

Thames ztvární Briana, pohledného kluka ve třídě Kathy (Cierra Ramirez), který ji požádá, aby ho doučovala a připravila ho na nadcházející soutěž ve hláskování.

Herec také bude na podzim hostovat v novince Malibu Country jako syn sousedky od Reby. Zde se jeho postava může potenciálně zařadit mezi hlavní.

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Maarti
před 264 týdny
Moment, Henry už nebude ve Scandal, to mi nějak uniklo..škoda :(

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY