Facebook Twitter E-mail
27. září 2012

Střípky: Truchlení, pocty i nové role

Smrt chodí po příjezdovkách

Herec Johnny Lewis, známý ze seriálu Sons of Anarchy (Zákon gangu) byl dnes nalezen mrtev na příjezdové cestě domu v Los Angeles, který patří starší ženě, oběti zločinu.

Podle policie byla Lewisova smrt zapříčiněna pádem. Není ale jasné zda spadl ze schodů, balkónu nebo střechy, nicméně jeden ze zdrojů uvádí, že herec lezl po střeše. Jestli spadl, nebo skočil, zůstává neujasněno.

Žena, které bylo kolem sedmdesáti let, byla nalezena doma. Příčina smrti zatím také není jasná, policie ovšem uveřejnila, že zažila velké trauma.

Lewis je podezřelý ze smrti ženy. Není jasné, v jakém byli vztahu, je ale možné, že si od ní herec pronajímal pokoj.

Kromě role Kipa v SoA jsme Lewise mohli vidět také v The O.C. nebo Boston Public (Bostonská střední).

Roztančené kostičky

Noví členové FOX rodinky míří na návštěvu k příbuzným. Vítězové deváté řady taneční reality show So You Think You Can Dance (Umíte tančit) Eliana Girard a Chehon Wespi-Tschopp získali role v tanečně laděné epizodě slavné detektivky Bones (Sběratelé kostí).

Zahrají si Katarinu a Rocka, tanečníky, kteří jsou zapleteni v show na motivy Dancing with the Stars, kam jdou Brennan s Boothem v utajení.

Kromě vítězů se v epizodě objeví také porotkyně SYTYCD Mary Murphy a choreograf Tyce DiOrio. Zahrají si sami sebe, budou porotci v tamní show.

„Taneční“ epizoda se bude vysílat ke konci listopadu nebo na začátku roku 2013.

Nová neslavná postava

Držitel pěti sošek Emmy John Larroquette získal vedlejší roli v novince Infamous, která bude nasazena v midseason.

Herec ztvární senátora Dwighta Haverstocka, mocného politika, který sdílí s rodinou Bowersů temnou historii. Je to bývalý nejlepší přítel Roberta Bowese (Victor Garber) a zároveň nepředvídatelný muž s extrémními chutěmi a velkými tajemstvími.

Larroquette se kromě seriálů věnuje hojně také Broadwayi. Získal prestižní cenu Tony za výkon v How to Succeed in Business without Really Trying a nedávno dokončil hru The Best Man.

I Will Always Love CBS

Stanice CBS oznámila, že bude vysílat pořad k poctě zpěvačky Whitney Houston.

Hodinový speciál We Will Always Love You: A Grammy Salute to Whitney Houston ukáže zpěvaččin život, uměleckou dráhu a nejslavnější vystoupení. Bude sestaven formou rozhovorů a vystoupení umělců jako Usher, Celine Dion nebo Jennifer Hudson.

Natáčet se bude živě v Nokia Theatre L.A. 11. října a do vysílání se speciál dostane 16. listopadu.

Líbilo se? Za každej like dostane autor bonbón!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Sleslikslicka
před 264 týdny
Naštěstí my seriálholici, kteří každý den vídáme, jak se děj vyvine úplně...
ragelly
před 264 týdny
Jj, každý zroj uvádí něco jiného, až bude oficiální prohlášení, dáme vědět.
channina
před 264 týdny
Já to s tou jeho smrtí nějak vůbec nepochopila, je to hrozně zmatený....

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY