Facebook Twitter E-mail
19. října 2018

Hádanka: Kdo z původních herců opouští slavné drama?

Nejsem si jistá, jestli TV Line vůbec zveřejňuje odpovědi na své hádanky, ale co, sranda musí být. Proto tu máme další otázku do pléna: Kdo z původních herců opouští slavné drama?

Samozřejmě, že aby to nebylo tak jednoduché, nevíme v podstatě nic. Netušíme, o jaké drama se jedná, ani jestli tato postava je muž nebo žena.

Víme to, že se jedná o dlouho běžící drama na Velké pětce (ABC, CBS, The CW, Fox, NBC). Daný člověk seriál opouští na konci aktuálně běžící série, tudíž pravděpodobně v květnu. A tento odchod se nese ve velmi pohodovém a přátelském duchu.

Daný herec/herečka ztvárňuje jednu z fanoušky oblíbených postav, a seriál opouští na vlastní žádost. Oznámeno to bylo tvůrcům s dostatečným předstihem, aby mohli pro milovanou postavu vymyslet úctyhodný odchod. Nicméně jak uvádí TV Line, odhalení identity tohoto člověka by mohlo potenciálně přinést velký risk ještě větších spoilerů, proto prozatím zůstává jméno skryto.

To je vše. Máte nějaké tipy, o koho by mohlo jít?

Líbilo se? Za každej like dostane autor bonbón!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

andromache
před 11 týdny
tak Prentissovou do háje snad už nepošlou ;). Po tom, co se tam dvakrát...
Jessica Angell
před 11 týdny
to už by fakt byli hodně mimo..Prentissovou mám nejradši
ševča
před 11 týdny
Nevím, jestli bych to nazývala původním seriálem. I první NCIS je spin-off...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY