Facebook Twitter E-mail
28. září 2012

Speciální jednotka bude loupit v dramatu od Evana Katze (24)

Příliv informací o nových pilotech neustává a zdá se, že letos mají televizní stanice opravdu z čeho vybírat, Příští sezóna by tak mohla být opravdu zajímavá.

Mezi nejnovější informace z této oblasti patří ta, že bývalý výkonný producent seriálu 24 hodin (24), Evan Katz, prodal stanici ABC zatím nepojmenované zlodějské dobrodružné drama. Děj je popisován jako zábavná a dobrodružná záležitost plná zvratů. Hlavními hrdiny budou bývalí členové armádní speciální jednotky, kteří byli zrazeni a rozhodli se stát zloději, aby se mohli dostat na kobylku těm, co jsou zodpovědní za smrt jejich přátel. Na nápad s touto zápletkou Katze přivedli producenti série Stmívání (Twilight) ze společnosti Temple Hill a scénárista Chris Morgan, který má na svědomí třeba práci na filmu Rychle a zběsile 5 (Fast Five).

Sám Katz strávil sedm let prací na politickém akčním thrilleru 24 hodin. Pět let z toho působil jako výkonný producent. Poslední dobou pracoval pro Universal TV, jako showrunner spolupracoval na seriálu Událost (The Event) a v nedávné době se v roli producenta podílel na mysteriózní detektivce Procitnutí (Awake). Pro Morgana je práce na seriálu jeho prvním nakouknutím do televizního světa. Co se týče filmů. momentálně se upsal k pokračování série Rychle a zběsile, naváže tedy na svou práci na pátém dílu. Lidé z Temple Hill Entertainment naproti tomu už úspěch zaznamenali v tom, že ABC prodali svůj námět na seriál Tom Sawyer and Huckleberry Finn (psali jsme zde).

Bývalí členové speciální jednotky jako lupiči ženoucí se za pomstou? Hm, to nezní špatně, co říkáte?

Líbilo se? Fungujeme na liky! Motivuj nás!
megawir
Autor je dlouholetým redaktorem SerialZone, nenapravitelným fanouškem seriálů téměř všech kategorií a spoluzakladatelem společnosti Outpoint.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

litllewitch
před 263 týdny
To nezní úplně špatně, ač mi to lehce asociuje Last resort.
megawir
před 263 týdny
Mně to spíš silně připomíná A-Team...
ševča
před 262 týdny
nemůžu souhlasit. zas se musí hnát za pomstou, aby to vlastně nebyli...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY