8. 11. 2018

Den v seriálech: 4400, Good Fight, Veronica Mars a další

Den v seriálech: 4400, Good Fight, Veronica Mars a další

Vítejte u dalšího krátkého přehledu seriálových střípků.

The Kids Are Alright a Splitting Up Together dostávají od ABC objednávku na celé série. Před několika dny se psalo o tom, že tyto seriály mají objednané extra scénáře, nyní už je jasné, že vzniknou i další epizody. Novinka Kids Are Alright se dočká 22 dílů, druhá řada Splitting Up bude obsahovat celkem 18 epizod.

Stanice The CW vyvíjí reboot The 4400 (4400). Novou verzi jednoho z populárních sci-fi napíšou pro stanici Craig Sweeny a Taylor Elmore. V minulosti zmizelo 4400 mladých dospělých z celého světa. Někteří před několika týdny, jiní už v roce 1957. V roce 2019 se 4400 z nich ukáže v místech svého původního zmizení. Nikdo z nich nezestárnul ani o den, nikdo nemá vzpomínky na to, kde celou dobu byli. Hrdinové se musí vyrovnat se svým návratem i s tím, jak se změnil svět. A také se musí vypořádat s tím, že se vrátili trošku jiní způsobem, kterému nikdo z nich prozatím nerozumí.

Zdroj k 4400 zároveň uvádí, že CWčko chystá kromě tohoto rebootu také předělávku soapky The L.A. Complex (Adresa: L.A.).

Castingy

Tim Jo se objeví ve vedlejší roli ve třetí řadě This Is Us (Tohle jsme my).

Ginnifer Goodwin ztvární jednu z rolí v chystané antologii Heartstrings od Netflixu, jejíž příběh se inspiruje hudebními skladbami Dolly Parton.

Michael Sheen se objeví ve třetí řadě dramatu The Good Fight (Dobrý boj).

K revivalu Veronica Mars se přidává Kirby Howell-Baptiste.

Rebecca Front získala hlavní ženskou roli ve vesmírném komediálním pilotu Avenue 5, který vyvíjí kabelovka HBO. Objeví se zde po boku Hugha Laurieho.

Kdo nesdílí není Čech! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře10zobraz všech 10 příspěvků
Micuda98

Micuda98

Už to vidím... Mezi 4400 bylo několik lidí s jinou orientací, ale ve svých dobách to museli...
před 67 týdny
El Jay

El Jay

4400, jeden z mých all time faves dostane reboot?!?!?!!?! Ať to stojí za to!!
před 67 týdny
Destinytte

Destinytte

Uh. Doufám, že se Michael Sheen v The Good Fight jen objeví a nebude tam moc dlouho. Zrovna koukám na...
před 67 týdny
Další články k tématu