Facebook Twitter E-mail
8. listopadu 2018

Den v seriálech: 4400, Good Fight, Veronica Mars a další

Vítejte u dalšího krátkého přehledu seriálových střípků.

The Kids Are Alright a Splitting Up Together dostávají od ABC objednávku na celé série. Před několika dny se psalo o tom, že tyto seriály mají objednané extra scénáře, nyní už je jasné, že vzniknou i další epizody. Novinka Kids Are Alright se dočká 22 dílů, druhá řada Splitting Up bude obsahovat celkem 18 epizod.

Stanice The CW vyvíjí reboot The 4400 (4400). Novou verzi jednoho z populárních sci-fi napíšou pro stanici Craig Sweeny a Taylor Elmore. V minulosti zmizelo 4400 mladých dospělých z celého světa. Někteří před několika týdny, jiní už v roce 1957. V roce 2019 se 4400 z nich ukáže v místech svého původního zmizení. Nikdo z nich nezestárnul ani o den, nikdo nemá vzpomínky na to, kde celou dobu byli. Hrdinové se musí vyrovnat se svým návratem i s tím, jak se změnil svět. A také se musí vypořádat s tím, že se vrátili trošku jiní způsobem, kterému nikdo z nich prozatím nerozumí.

Zdroj k 4400 zároveň uvádí, že CWčko chystá kromě tohoto rebootu také předělávku soapky The L.A. Complex (Adresa: L.A.).

Castingy

Tim Jo se objeví ve vedlejší roli ve třetí řadě This Is Us (Tohle jsme my).

Ginnifer Goodwin ztvární jednu z rolí v chystané antologii Heartstrings od Netflixu, jejíž příběh se inspiruje hudebními skladbami Dolly Parton.

Michael Sheen se objeví ve třetí řadě dramatu The Good Fight (Dobrý boj).

K revivalu Veronica Mars se přidává Kirby Howell-Baptiste.

Rebecca Front získala hlavní ženskou roli ve vesmírném komediálním pilotu Avenue 5, který vyvíjí kabelovka HBO. Objeví se zde po boku Hugha Laurieho.

Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Micuda98
před 9 týdny
Už to vidím... Mezi 4400 bylo několik lidí s jinou orientací, ale ve...
El Jay
před 9 týdny
4400, jeden z mých all time faves dostane reboot?!?!?!!?! Ať to stojí za...
Destinytte
před 9 týdny
Uh. Doufám, že se Michael Sheen v The Good Fight jen objeví a nebude tam...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY