Facebook Twitter E-mail
16. listopadu 2018

Den v seriálech: Big Bang/Young Sheldon crossover, Bosch atd

Doctor Who (Pán času) letos nebude mít vánoční speciál. Nicméně jedenáctá epizoda série se odvysílá jako novoroční speciál, takže fanoušci nebudou muset čekat moc dlouho. Tedy minimálně na speciál ne. Ovšem zároveň přišla informace, že další série nepoběží v roce 2019, ale až v roce 2020, takže po speciálu přijde dlouhé čekání.

Bosch byl prodloužen pro šestou sérii. Jde o nejdéle běžící seriál od Amazonu.

BUNK'D (Táborníci z Kikiwaka) si od Disneyho vysloužil čtvrtou sérii.

The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku) a Young Sheldon (Malý Sheldon) budou mít crossover! Žádné informace o obsahu epizody prozatím nejsou oznámeny. Víme pouze to, že se v jedné z prosincových epizod Big Bangu objeví Iain Armitage (Sheldon), Lance Barber (George) a Montana Jordan (Georgie).

Nové projekty

Netflix objednal animované drama The Liberator odehrávající se za druhé světové války. Jde o adaptaci knihy The Liberator od Alexe Kershawa. Vypráví příběh o krvavém a dramatickém pochodu za vítězstvím druhé světové války. Hlavním hrdinou je americký voják Felix Sparks, který spolu se svou jednotkou bojuje 500 dnů k osvobození Evropy.

Syfy objednává svůj první noční animovaný seriál pro dospělé. Alien News Desk bude mít premiéru začátkem roku 2019 a bude se odehrávat ve vesmírném zpravodajském studiu. Will Forte a Heidi Gardner propůjčí hlas hlavním hrdinům, kteří přináší zprávy a komentáře o tom nejzábavnějším živočišném druhu v celém vesmíru – nevyzpytatelných lidech na planetě Zemi.

Netflix objednal desetidílné drama The One podle sci-fi románu od Johna Marrse. Příběh se odehrává ve světě, kde vám DNA test dokáže najít ideálního partnera – jednu osobu, která je geneticky předurčena k tomu, že se do ní vášnivě zamilujete. Myšlenka je jednoduchá, ovšem důsledky jsou nevyzpytatelné.

The CW vyvíjí hudební komedii Nobody's Princess. Má jít o seriál, který převypravuje příběhy čtyř klasických princeznovských pohádek moderním způsobem pro dnešní mladou generaci. Příběh se neodehrává kdysi dávno v království za sedmero horami, ale v New Yorku, kde princeznami je skupinka přítelkyň snažící se získat své šťastně až do smrti za vlastních podmínek.

The CW vyvíjí drama The Strange Case of the Alchemist's Dau­ghter odehrávající se v univerzu Jekylla a Hydea. Příběh se odehrává ve viktoriánském Londýně, kde žijí dvě radikálně odlišné ženy – jedna je dcera dr. Jekylla, druhá pana Hydea. Dívky přijdou na to, že jsou sestry, když se série brutálních vražd začne spojovat s jejich zesnulým otcem. Hrdinky spojí síly dohromady s dalšími dcerami slavných literárních postav, aby se povýšily nad společenské normy a odhalili záhady svého původu.

Castingy

John Marshall Jones, Richard Burgi a Adrian Pasdar byli obsazeni do midseason novinky Grand Hotel.

Lauren Holly a Benjamin Watson získali vedlejší roli v nové řadě Designated Survivor.

J.K. Simmons se objeví ve vedlejší roli revivalu Veronica Mars.

Matt Long se objeví ve vedlejší roli v dramatu Manifest.

Kumail Nanjiani se objeví v ejdné epizodě antologie The Twilight Zone, kterou rebootuje CBS All Access.

Další obsazenou v novince The Mandalorian, Star Wars seriálu od Disney+, je Gina Carano.

Ke spin-offu Pretty Little Liars: The Perfectionists se přidává ve vedlejší roli Klea Scott.

Jesse Garcia ztvární jednu ze stálých rolí v nové řadě Narcos: Mexico.

Líbilo se? Za každej like dostane autor bonbón!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

verca.sotek
před 61 týdny
S tím Doctorem si taky dělají co chtějí... :/ Jen tedy nevím jestli mě více...
Koldik
před 60 týdny
Ten Alchemist by mohol byt dobry, ale na CW... tak neviem.
Destinytte
před 60 týdny
Tyjo, tak to jsem zvědavá na Nobody's Princess!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY