21. 11. 2018

Seriálové osudy: Mr. Mercedes, Salvation a další

Seriálové osudy: Mr. Mercedes, Salvation a další

Vítejte u dalšího vydání našich seriálových osudů, ve kterých se v rámci rozmazané hranice aktuálnosti dozvídáte o tom, kdo se vrátí s další řadou, a pro koho poslední epizody znamenají konečnou.

Začneme dobrými zprávami. Mr. Mercedes se na stanici Audience Network vrátí se třetí sérií. Big Mouth si od Netflixu vysloužil objednávku také pro třetí řadu.

Hořkosladké novinky máme pro fanoušky Teachers. Seriál byl prodloužen pro třetí sérii, která ale bude pro sitcom poslední. Stanici TV Land tak v roce 2019, až se třetí řada doodvysílá, nezbyde v programu ani jeden vlastní skriptový seriál.

A nakonec jedna smutná zpráva, se kterou se musí vyrovnat drama Salvation. Stanice CBS oznámila, že svůj letní seriál ruší po druhé sérii. Salvation se tak přidává k nekonečné řadě seriálů, které končí cliffhangerem.

Další díly seriálu
Líbilo se? Tak šiř tuto zprávu do světa! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře6zobraz všech 6 příspěvků
Leeuska

Leeuska

Přesně tak, mě tedy dost mrzí, že ruší koukatelné sci-fi v tom nejlepším...
před 90 týdny
Destinytte

Destinytte

Tak Teachers mám ráda, ale konec mě asi moc bolet nebude. Big Mouth jsem začala sledovat nedávno a jsem...
před 90 týdny
Romix

Romix

Přesně kvůli tomuhle jsem otálel s puštěním se do druhé série Salvation.. měl jsem tušáka, že to zruší...
před 90 týdny
Další články k tématu