Facebook Twitter E-mail
30. září 2012

Last Resort slaví zahraniční úspěchy a jiné střípky

Mezinárodní úspěch rebelské ponorky

Společnost Sony Pictures TV předprodalo své nové drama Last Resort do více než sta zemí po celém světě ještě před čtvrteční premiérou na ABC.

Seriál se tak objeví kromě USA také v Německu, Itálii, Španělsku nebo Turecku. Asijská AXN jej bude vysílat v Indii, Číně i Hong Kongu. Již dříve letošní rok vybrala seriál kanadská stanice Shaw Global.

Seriál o novém nukleárním státě vytvořil Shawn Ryan (The Sield, Terriers) a v hlavní roli se objeví Scott Speedman, Daisy Betts a další.

Nová ovečka pro Hannibala

Bryan Fuller přenese do své novinky Hannibal jednu z postav jeho dalšího dílka, seriálu Wonderfalls.

Autor na svém Twitteru oznámil, že Chelan Simmons si v Hannibalovi zopakuje roli středoškolské královny Gretchen Speck-Horowitch.

Fanoušci Wonderfalls si vzpomenou na hereččinu postavu, která byla prezidentkou své třídy a také ženou, která si říkala „vánoční a velikonoční Žid“. Nakonec se Gretchen rozhodla ukončit manželství s mužem, kterého nemilovala.

Herečka se v současnosti objevuje v kanadském L.A. Complex a krom toho její seriálové kredity zahrnují Kyle XY, Psych (Agentura Jasno) či Men in Trees (Muži na stromech).

Kirstie a její přerostlé dítě

Kirstie Alley se vrací ke svým komediálním kořenům. Herečka získala hlavní roli v novém pilotu stanice TV Land Giant Baby.

Kabelovka si objednala prezentaci projektu – krátkou ochutnávku, která stanici dá pocítit potenciál projektu.

Alley zde ztvární Maddie Banks, hvězdu z Broadwaye, která se ocitne tváří v tvář svému synovi, kterého dala před šestadvaceti lety k adopci.

Mladík Owen je nerd v pravém slova smyslu, Maddie se ho proto snaží vzít do parády a předělat ho, aby pasoval do jejího báječného životního stylu. Během tohoto procesu si ovšem uvědomí, že by nebylo od věci krapet změnit i samu sebe.

Herečka je známá jak svými seriálovými, tak filmovými rolemi. Ze seriálů zmiňme Cheers či Veronica's Clo­set.

Líbilo se? Tak zmáčkni nějakej ten čudlík!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY