Facebook Twitter E-mail
24. prosince 2018

Veselé Vánoce!

Po roce jsme opět tady! Je Štědrý den, jen málokdo si dává seriálové maratony místo pohádek a/nebo koled. I tak ale doufáme, že k nám alespoň někteří z vás zavítají. Všem, kteří čtou tyto řádky, chci za celou redakci SerialZone popřát jen ty nejkrásnější Vánoce. Užijte si je hlavně v pohodě, bez honiček a stresů. Vychutnejte si zasloužené dny volna, třeba i s nějakým tím svým oblíbeným seriálovým kouskem.

Ostatně víme, co radíme. Příští rok bude plný průlomových okamžiků, a to jak v osobních, tak i školních či pracovních životech nás všech. I my si schováváme nějaké to eso v rukávu a doufáme, že nám zachováte přízeň nejen během prosincového adventního kalendáře, ale budete se k nám rádi vracet po celý rok.

My vás tu rádi přivítáme s otevřenou náručí, abyste vždy (s menším či větším zpožděním způsobeným tragickým nedostatkem času) měli přehled o tom, co se děje v seriálovém světě, a mohli si nacházet nové seriálové závislosti, kterými přecpete svůj watchlist k prasknutí. Protože o tom to všechno přece je, no ne? :-)

Takže ještě jednou přeji veselé a klidné Vánoce každému z vás!

Líbilo se? Tak to dej vědět světu!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

misa737
před 49 týdny
Šťastný Nový rok všetkým!!!! Nech to najlepšie z roku minulého, je tým...
Alias
před 49 týdny
Šťastný Nový rok.
IrmaVep
před 49 týdny
Šťastný Nový rok 2019 všem a díky celému SZ za (další) skvělý rok uplynulý!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY