Facebook Twitter E-mail
29. září 2012

Duo stojící za HIMYM chystá pilot komedie o randění

Na poli komedií a sitcomů obecně je situace každoročně napjatá. Žánr se totiž těší slušné oblibě u diváků a proto je konkurence opravdu velká. Do boje o srdce fanoušků se chystají zapojit nově také režisér a producent v jedné osobě, Jason Winer (1600 Penn) a píšící producentky Tami Sagher spolu s Kourtney Kang. Tato sestava dostala od stanice CBS příslib objednávky na pilotní epizodu seriálu, jehož momentální název zní Nerds In Love.

Kourtney Kang a její kamarádka Tami Sagher (obě pracovaly na seriálu Jak jsem poznal vaši matku – HIMYM) společně daly dohromady zápletku, která by měla pobavit každého. Pikantní je na celé věci i to, že obě mají zkušenosti přesně z toho pohledu, o kterém seriál bude. Tami byla totiž klasickou šprtkou, kdežto Kourtney byla na škole roztleskávačka. Děj se bude odehrávat v marketingové společnosti a budeme sledovat pokusy o randění jak těch, co nemají problém se společenským životem, tak těch, co ten problém mají značný. “Je to něco jako kombinace 2 Broke Girls a Teorie velkého třesku řekl k tomu Winer, který se ujme role výkonného producenta a režie pilotu. Tenhle chlapík momentálně pracuje jako režisér na novince 1600 Penn, která by měla mít premiéru v midseason.

Zdroj: Deadline.com

Líbilo se? Za každej like dostane autor bonbón!
megawir
Autor je dlouholetým redaktorem SerialZone, nenapravitelným fanouškem seriálů téměř všech kategorií a spoluzakladatelem společnosti Outpoint.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Nikuska181
před 271 týdny
Samé nové piloty. :) Ešteže sú zaujímavé. :)
roselaflore
před 271 týdny
Spojení 2 Broke Girls s BBT a lidí od HIMYMU, to by mohlo být zajímavé :)
ševča
před 269 týdny
říct o svém seriálu, že je to spojení těch nejlepších sitcomů současnosti,...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY