23. 1. 2019

Seriálové osudy: Suits

Seriálové osudy: Suits

Čeká nás další velký konec jedné éry. Kabelovka USA Network právě oznámila, že svému veteránovi Suits (Kravaťáci) naděluje devátou sérii, která bude pro seriál závěrečná. Čeká nás deset posledních epizod, které se budou vysílat v létě 2020.

Rozhodnutí přichází jen několik hodin předtím, než se seriál dnes večer vrátí na obrazovky s pokračováním osmé řady. Tímto prodloužením se Suits stane nejdéle běžícím skriptovým seriálem na USA Network, celkem se dočká 134 epizod.

Seriál, který stvořil Aaron Korsh, se s premiérou v roce 2011 stal jedním z posledních na USA Network, které se začaly vysílat ještě pod starou programovou strategií, která dávala důraz na odlehčené procedurálky. Během let se z něj stalo jedno z nejoblíbenějších dramat.

Po odchodu několika hlavních postav v šesté a sedmé řadě se v osmičce seriál dočkal rebootu a povýšení několika vedlejších postav do hlavních rolí. Kromě svého působení na scéně dal seriál vzniknout také spin-offu. Novinka Pearson bude mít premiéru letos na jaře.

Další díly seriálu
Ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu. 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře10zobraz všech 10 příspěvků
Forest

Forest

Jessica mi dost pila krev, její odchod jsem celkem uvítal
před 56 týdny
Destinytte

Destinytte

Konečně. Poslední díl jsem jen proklikala, už se na to nedá koukat.
před 56 týdny
darbak

darbak

Tak to je už každého vkus, já jsem si ji zase celkem oblíbil. Ale je pravda, že na Harveyho, Louise,...
před 55 týdny
Další články k tématu