27. 1. 2019

Novinka pod lupou: Fam (CBS)

Vítejte u naší rubriky, pomocí které se vás snažíme nalákat na další seriály a tím pádem přeplňovat vaše již tak dost přecpané watchlisty až k prasknutí!

Základní údaje

Název Fam
Žánr Sitcom
Stanice CBS
Premiéra 10. 1. 2019
Vysílání čtvrtek, 21:30

Délka pilotu: 22 minut

Předskokan Mom
Konkurence A Million Little Things (ABC), Legacies (CW), The Orville (Fox), Will and Grace (NBC)
Tipovačka Pouze optimisté věří v prodloužení. Zbytek týmů včetně 65 % lidu tipuje zrušení.

O čem to je?

Komedie o ženě, která má vizi perfektního života. Figuruje v něm milující snoubenec a jeho úžasná rodina. Plány se však razantně změní, když se na scéně objeví její šestnáctiletá nevlastní sestra, která se vymyká kontrole a nečekaně s mladým párem začne bydlet.

Trailer

A jaký je váš ortel, SerialZoňáci?

Pamatujete si ještě na Happy Together a tisíc dalších stejných seriálů? Pojďme si zahrát hru Najdi 10 rozdílů. Upřímně, tolik bychom jich tady asi opravdu nedohledali. Bydlet s nimi začne sestra, ne zpěvák, a jsou zasnoubení, ne manželé. To je tak asi všechno.

Jinak je to úplně stejný styl, stejné vtipy, stejné všechno. Nechápu, proč má CBS potřebu točit pořád dokola to samé a doufat, že se to jednou chytne. Protože ne, nechytne. Je to pořád stejné a stejně nudné a diváky to očividně už opravdu nebaví. Dobře, čísla to kvůli silným předskokanům nemá tak tragická, ale opravdu nevím, co nového by tento seriál mohl nabídnout. Rozhodně ne dobré herectví a svěží vtipy.

Při sledování jsem si bolestně uvědomila, jak mi chybí What I Like About You. Fam je v podstatě kopie tohoto seriálu, který na mě ale tenkrát před lety působil úplně jinak. Možná to bylo tím, že jsem ho sledovala o 10+ let mladší a moje nároky byly trošku někde jinde. Nevím, tentokrát už to ocenit nedokážu.

Fam není vtipný sitcom. Má sice známé tváře, ale k čemu mu jsou, když postavy jsou typizované jak noha a herci si toho jsou očividně vědomi, protože se ani neobtěžují do toho dát něco ze sebe. Vystačí si s prostým přehráváním, jak už to ostatně u sitcomů bývá. A pak se do toho ozve ten šílený studiový smích a vy automaticky protočíte panenky.
  • známé tváře
  • bez (dobrého) vtipu
  • kopie tisíce dalších seriálů
  • herectví
20 %
Mé hodnocení
ragelly

Dáte novince šanci? Zaujal vás popis nebo trailer? Nebo si počkáte až na více ohlasů a podle toho se rozhodnete, zda sledovat?

Další díly seriálu
Kdo nesdílí není Čech! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře5zobraz všech 5 příspěvků
DenaaS

DenaaS

som fanda sitcomov... kedze vela oblubenych uz zial nevysielaju.. skusam snad kazdy ale totooo krok vedla. N...
před 85 týdny
Evelyn$

Evelyn$

Ninu úplne milujem, je to moja úplne najobľúbenejšia herečka, no tento seriál s najväčšou...
před 83 týdny
ragelly

ragelly

Dokoukáno. Dívám se, že jsem pilotu dala 20 %. Souhlasím, že seriál se postupně zvedal. Jak teď mám záplavu...
před 4 týdny
Další články k tématu