2. 2. 2019

5 nejočekávanějších seriálů února 2019

Nechce se ani věřit, že už nám začal druhý měsíc roku 2019! Jak je ale zvykem, seriálový kolotoč nezpomaluje, takže i v únoru se máme nač těšit.

5 nejočekávanějších seriálů února 2019

Ten čas neskutečně letí. Sotva tu byly Vánoce a Silvestr, a hle, najednou tu máme druhý měsíc roku 2019. Únor je nejkratším měsícem v roce, ale to rozhodně neznamená, že budeme mít o seriály nouzi. Čeká nás spousta premiér, a to hlavně novinek, ale objeví se i nějaká ta stálice. No a jak jsme se přehoupli do midseason, postupně se začínají loučit některé podzimní seriály, takže nás čeká i pár finálových dílů. Je toho opravdu hodně, tak se jako vždy nezapomeňte podívat na přehled na konci článku, aby vám nic neuniklo.

Na konci každého měsíce pro vás připravujeme článek, ve kterém se zaměříme na hlavní seriálové události. V první části článku se podíváme na zoubek pěti největším premiérám, na které se většina z nás třese nedočkavostí. Ve druhé části pak vytvoříme kompletní přehled toho, co nás čeká a nemine.

Pokud vám článek nestačí a stále hledáte inspiraci na to, co nového sledovat, určitě vám pomůže žebříček nejočekávanějších seriálů. Jsou to novinky, které zde na SerialZone sklízejí nejvíce pozornosti, nejvíce lidí si je přidává do svých watchlistů. Pokud tedy nechcete být pozadu ve všeobecném přehledu, seriály zde na předních příčkách by vám neměly uniknout :-)

Dost už ale úvodních řečí, jde se odpočítávat, na co se v únoru můžeme nejvíce těšit.

5
Whiskey Cavalier

Whiskey Cavalier

Kdy a kde

od 24. února na ABC

Proč to sledovat

Dnešní žebříček je z převážné části tvořen novinkami, ale jen jedna patří Velké pětce. Whiskey Cavalier měl loni v květnu jeden z nejlepších trailerů. Tedy pokud se vůbec dá říkat nejlepších, možná je lepší slovo snesitelnějších. Novou sezónu jsme totiž na základně trailerů neviděli příliš optimisticky, a tato novinka vnáší naděje do toho, že by přece jen nemuselo být vše ztraceno. Jistě, už jsme to viděli tisíckrát v bledě modrém, ale vyjde vůbec někdy jiskřivá vyšetřovatelská dvojka s krimi případem a štiplavým humorem z kurzu? Jasně, seriál pravděpodobně kvůli nízké sledovanosti nepřežije do další sezóny, ale to neznamená, že si jeho sledování fanoušci neužijí.
4
One Day At a Time

One Day At a Time

Kdy a kde

od 8. února na Netflixu

Proč to sledovat

Ze zpočátku nenápadného seriálu od Netflixu se stává čím dál větší hit. Komedie se pevně usadila na scéně a i když se jí prozatím prestižní ceny a nominace vyhýbají, diváci Netflixu ji očividně mají rádi, jelikož už se nyní v únoru můžeme těšit na třetí sérii. I když zobrazuje hispánskou komunitu a její výzvy a problémy, zobrazovaná témata jsou natolik univerzální, že se s nimi dokáží ztotožnit lidé z celého světa. A samozřejmě nesmíme zapomínat na to, že vše je dodáno s notnou dávkou povedeného humoru! Pokud vám ve watchlistu chybí komedie, možná stojí za uvážení vyzkoušet tento kousek.
3
Miracle Workers

Miracle Workers

Kdy a kde

od 12. února na TBS

Proč to sledovat

Už při oznámení tohoto nového seriálu se dostal do hledáčku mnoha lidí díky luxusnímu obsazení, kterému vévodila dvojice Daniel Radcliffe a Owen Wilson. Druhého zmíněného v roli Boha nakonec vystřídá Steve Buscemi, nicméně rozhodně se nedá říct, že by tímto přeobsazením seriál na hvězdách jakkoliv ztrácel. Opět jde o komedii, která si tentokrát nasadí andělská křídla. Prozatím nemůžeme hodnotit, jelikož premiéra nás teprve čeká, ale podle popisu a obsazení to vypadá na hodně zábavnou podívanou a opět jeden neotřepaný nápad, který je v komediálním žánru opravdu hodně těžké najít.
2
Doom Patrol

Doom Patrol

Kdy a kde

od 15. února na DC Universe

Proč to sledovat

Poslední dva seriály opět patří do světa superhrdinů. Ostatně v očekávanosti mezi nimi asi není příliš velký rozdíl, takže dvojka patří Doom Patrol vlastně jen proto, že u DC streamovací služby máme prozatím jen (povedené) Titány, takže zatím nemůžeme přesně určit úroveň, na jaké se zde nové seriály představují. Každopádně Doom Patrol, který je spin-offem Titans, nás určitě neochudí o pořádnou dávku zábavy. Příjemným bonusem je obsazení; své role z původního seriálu si zopakují April Bowlby, Brendan Fraser a Matt Bomer, ovšem nechybí např. ani Alan Tudyk nebo Timothy Dalton.
1
The Umbrella Academy

The Umbrella Academy

Kdy a kde

15. února na Netflixu

Proč to sledovat

Umbrella Academy od Netflixu nás zase jednou přesvědčí o tom, že bychom neměli automaticky škatulkovat seriály jen podle jejich žánru. Je to komiksovka, ale podle dostupných ukázetk to vypadá na solidní ujetou šílenost, která s dalšími superhrdiny rozhodně ladit nebude. Vypadá to, že by mohlo jít o svěží vánek ve svém žánru, seriál kombinující akci, vtip a šílenost v jeden velký mišmaš, který se stane pro tisíce diváků novým guilty pleasure. Plánujete dát této novince o jedné velmi disfunkční rodince šanci?

Kompletní přehled

Premiéry:
1. 2. 2019 Russian Doll
2. 2. 2019 Knight Squad
4. 2. 2019 Man with a Plan
8. 2. 2019 One Day at a Time
12. 2. 2019 Miracle Workers
12. 2. 2019 Shetland
13. 2. 2019 Weird City
15. 2. 2019 Doom Patrol
15. 2. 2019 Proven Innocent
15. 2. 2019 The Umbrella Academy
16. 2. 2019 Ransom
20. 2. 2019 Survivor
21. 2. 2019 The Oath
23. 2. 2019 The Tick
24. 2. 2019 When Calls the Heart
24. 2. 2019 Whiskey Cavalier
25. 2. 2019 The Enemy Within
25. 2. 2019 The Voice
26. 2. 2019 World of Dance
28. 2. 2019 Better Things

Finále:
6. 2. 2019 Criminal Minds
8. 2. 2019 Hell's Kitchen
17. 2. 2019 Counterpart
17. 2. 2019 Berlin Station
18. 2. 2019 Manifest
24. 2. 2019 True Detective
26. 2. 2019 Lethal Weapon
26. 2. 2019 The Gifted
27. 2. 2019 Suits
28. 2. 2019 Million Little Things, A

Další díly seriálu
Prstíčkem škrábeme, hezky koukáme, po liku toužíme. 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře14zobraz všech 14 příspěvků
petrSF

petrSF

Nejvíc se těším na One Day at a Time, i když to pro mě znamená titulkovací povinnosti (nechce se někdo...
před 107 týdny
SparkySpeirs

SparkySpeirs

Tak ODAAT je opět za mnou... Opravdu se mi nechce čekat zase rok, jestli mi ho prodlouží pro 4. sérii....
před 106 týdny
Zean

Zean

Já jsem zvědavá na Whiskey Cavalier - špičkování a jemný humor hlavních hrdinů se mi líbí (Take Two). U...
před 105 týdny
Další články k tématu