4. 2. 2019

Den v seriálech: Nové seriály, piloty a projekty

ABC

Until the Wedding (romantické drama)
Příběh o rozhodnutí jednoho páru, který se chce vzít. Jejich volba ale ovlivní každého v jejich životech. Projekt zkoumá intimní vztah skupinky přátel a rodinných příslušníků, kteří jsou nuceni postavit se čelem k vlastním romantickým životům a smířit se s realitou toho, co přináší láska a manželství.

The Baker and the Beauty (romantická komedie)
Vypráví příběh o neočekávané romanci mezi obyčejným pekařem a mezinárodní hvězdou. Jejich vztah zamíchá nejen životy jich samých, ale také životy dvou zcela rozdílných rodin.

Stumptown (drama podle komiksu)
Dex Parios je silná, asertivní a drzá vojenská veteránka, která se živý v Portlandu jako soukromé očko. Má komplikovanou osobní historii a může se spoléhat jen sama na sebe. Její prací je řešit problémy jiných lidí, zatímco ty svoje nechává nečinně ležet.

Triangle (drama)
Projekt si pokládá otázku, co kdyby Bermudský trojúhelník nebyl vodním hrobem uprostřed oceánu, ale zemí, která se ztratila v průběhu času a věznila v sobě cestovatele z celé historie lidstva. Když se na tuto podivnou zemi dostane po havárii jedna rodina, musí spojit síly dohromady se skupinkou zdejších obyvatel pocházejících z různých historických dob, a to s cílem přežít a najít cestu domů.

Woman Up (komedie)
Komedie o dvou bývalých nedospělých matkách, které se celý život dřely, aby viděly své dcery odmaturovat. Nyní je jim 35 a jsou odhodlané dohnat ztracený čas a užívat si mládí, což jim dříve nebylo dopřáno.

CBS

FBI: Most Wanted (krimi)
Spin-off FBI. Příběh se točí okolo divize FBI zabývající se hledáním a dopadením známých kriminálníků z FBI listu nejhledanějších osob. Pilotní epizoda bude odvysílaná jako jedna z epizod první řady FBI. Objednávka pro seriál je téměř jistá.

Republic Of Sarah (drama)
Malé nenápadné městečko v New Hampshire se dostane na titulky novin, jelikož se zde odhalí objev cenných zdrojů, který donutí obyvatele vyhlásit se samostatným národem. Mladá starostka a její kabinet nezkušených místních se musí naučit vést nově ustanovenou zemi.

Courthouse (právnický)
Projekt, který odhaluje současný právnický systém. Sleduje oddané, chaotické, nadějné a občas absurdní životy soudců, státních návladních a veřejných obhájců, kteří pracují s asistenty, policisty a členy poroty ve snaze nastolit spravedlnost pro lidi v Los Angeles.

Frankenstein (drama)
Další verze klasického Frankensteina. Hlavním hrdinou je detektiv z oddělení vražd v San Franciscu, který je záhadně oživen poté, co byl zabit během výkonu služby. Hrdina se vrací ke svému starému životu, ale on i jeho žena zjistí, že není ten samý muž, kterým býval. Zaměří se proto na záhadného muže, který za jeho oživením stojí – na Dr. Victora Frankensteina.

To Whom It May Concern (komedie)
Evan se rozhodne spolu se skupinkou svých přátel splnit seznam výzev, které pro sebe před mnoha lety sepsal. Chce tím obrátit svůj nudný život a dodat do něj trochu vzrušení a akce.

The CW

Ředitel stanice Mark Pedowitz potvrdil, že probíhají rozhovory o možném rebootu Gossip Girl (Super drbna), prozatím ale nic konkrétního není známo.

Glamorous (drama)
Hlavním hrdinou je čerstvý maturant (je to „gender non-conforming“ postava, tzv. pokud to dobře chápu, neidentifikuje se ani jako muž, ani jako žena), který získá práci snů jako stážista v kosmetické firmě, jejíž produkty recenzoval na YouTube.

Fox

Patty's Auto (komedie)
Inspirováno skutečným autoservisem, který vedou a ve kterém pracují jen samé ženy. Příběh se točí okolo Patty a výstředních žen, které pro ni pracují.

Nepojmenovaný pilot od Kala Penna (komedie)
Hlavním hrdinou je bývalý radní New Yorku Garrett shah, který najde své poslání, když se setká se šesti imigranty, kteří potřebují jeho pomoc ve snaze najít svůj americký sen.

NBC

Village Gazette (komedie)
- hraje Amber Ruffin
Amber je šéfredaktorka Benson Village Gazette. Miluje načachrané kousky, které reprezentují idylickou náturu jejího života. Když majitel novin najme reportéra, který chce odhalit v Bensonu šťavnatý příběh, hrozí, že zbourá idylické hradby, ve kterých Amber celou dobu žila.

Freeform

Party Girls (komedie)
Příběh je zasazen do Oaklandu v 70. letech. Erika se snaží přežít své mládí, zatímco její matka zakládá politickou stranu Black Panther. Zápletka zkoumá nekonvenční vztah matky s dcerou a s humorem ukazuje výzvy, kterým strana musí čelit. To se navíc spojuje s dospíváním hrdinky a povstává zde otázka, jak má dívka projít rebelskou fází, když její matka sama vede rebelské hnutí.

USA Network

Dare Me (drama, objednáno pro seriál)
- hrají Willa Fitzgerald, Herizen Guardiola a Marlo Kelly
Seriál ukáže drsný svět soutěžního středoškolského roztkeskávání. Sledujeme nakřápnutý vztah dvou nejlepších kamarádek a nové trenérky, která má jejich tým povznést ke slávě. Přátelství hrdinek je podrobeno zkoušce, ale jejich životy se navždy změní, když dojde k šokujícímu zločinu. Částečně jde o příběh o dospívání, z části drama z malého města, z části vražedná záhada.

Syfy

Cipher (drama)
Tajná vojenská technologie je nečekaně implantována do mozku třináctiletého závisláka na videohrách. Chlapec a jeho otec se tak nedobrovolně ocitnou uprostřed další velké války – o umělou inteligenci.

(Future) Cult Classic (černá komedie)
Projekt kombinuje žánry slasher, drama ze střední a spekulativní satiru. Odehrává se 18 let v budoucnosti a točí se okolo skupinky teenagerů, kterým život obrátí naruby sériový vrah, který je posedlý slasherovými krváky z 90. let. Hrdinové si rychle uvědomí, že jsou vrahovým cílem, a rozhodnou se ho sami vypátrat, než jim dojde čas.

Chucky (zatím pouze vývoj projektu)
Slavná hororová filmová série se dočká televizního zpracování. Syfy vyvíjí seriálovou verzi vraždící panenky Chucky. Za projektem stojí tvůrce filmů Don Mancini a producenti David Kirschner a Nick Antosca.

CBS All Access

The Stand (objednáno pro seriál)
Nová adaptace bestselleru od Stephena Kinga. Jde o apikalyptickou vizi světa, kde lidstvo bylo zasaženo morem a rozpoutala se elementární válka mezi dobrem a zlem. Osud lidstva leží v rukou 108leté Matky Abagail a hrstky přeživších. Jejich nejhorší noční můry ztělesňuje muž se smrtelným úsměvem a nemyslitelnými schopnosti: Randall Flagg, Temný Muž.

Showtime

The L Word (objednán sequel)
Kabelovka Showtime objednala sequel k populárnímu seriálu The L Word (Láska je Láska). Nové epizody by měly ukázat, jak se změnily vztahy, životy a zkušenosti členů komunity a co zůstalo stejné od doby, kdy seriál skončil. Sarah Shahi bez zaváhání uvedla, že je plně na palubě a ráda by se do seriálu vrátila.

Netflix

Team Kaylie (sitcom, objednáno pro seriál)
- hraje Bryana Salaz
Kaylie Konrad je bohatá devatenáctiletá sebestředná celebrita, která dostane soudem přikázáno, aby vedla klub přežití v přírodě na místní střední škole. Je nucena vystoupit ze svého pohodlného života, aby dokázala svým fanouškům, dětem i sobě, že je více než pěkná tvářička.

prozatím bez stanice

Beverly Hills 90210
Nový seriál s většinou herců z původní teen soapky je na spadnutí. Mají o něj zájem různé stanice, především Fox, kde se původní seriál vysílal. Tori Spelling prozradila, že nejde o reboot, ale herci budou hrát fiktivní verze sebe sama. V seriálu se dále objeví také Jennie Garth, Jason Priestley, Ian Ziering, Brian Austin Green a Gabrielle Carteris. Luke Perry natočí tolik epizod, kolik mu účinkování v Riverdale dovolí.

Tohle přeci nemůžeš ostatním zatajit. 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře9zobraz všech 9 příspěvků
Caroline115

Caroline115

Triangle zní zajímavě A Gossip Girl ať nechají být....
před 78 týdny
milosh

milosh

Lákal by mě Triangle. Jsem si vědom, že se to všechno bude určitě točit kolem jedné rodiny, která si prostě...
před 78 týdny
andrea168

andrea168

Ja opravdu zase zacnu vic cist. Muj watchlist je rok od roku chudsi a z tehle novinek tezko vybiram...
před 78 týdny
Další články k tématu