Facebook Twitter E-mail
30. září 2012

Obhájce nejhoršího póvlu na cestě z Austrálie do USA

Ve vzduchu už to viselo nějakou dobu, ale až nyní se zdá, že se Greg Kinnear upsal účinkování v seriálu. Herec nominovaný na Oscara za film Lepší už to nebude (As Good As It Gets) se ujme jedné z hlavních rolí a bude producentem americké verze australského populárního komediálního dramatu z právnického prostředí s názvem Rake. Výkonný producent seriálu Dr. House Paul Attanasio bude dohlížet na scénář, který napíše tvůrce australské verze Peter Duncan, a podílet se na produkci. Neobvyklým krokem je to, že seriál je nabízen jak klasickým, tak kabelovým stanicím. Je otázkou, kde jej nakonec uvidíme, jasné však je to, že všichni velcí hráči o projekt projevili zájem.

Rake samotné se soustředí na chaotický svět obhájců zaměřujících se na kriminální právo, hlavním hrdinou je Cleaver Greene (Kinnear). Geniální muž se sebedestruktivními sklony, který má velký problém. Nedokáže totiž působit diplomaticky a jak se říká, co na srdci, to na jazyku. Uznejte, že u soudu tohle může způsobovat značné problémy. Aby toho nebylo málo, na starosti si bere ty nejhorší z nejhorších, od kanibalů, přes bigamisty až po drogové krále. Sám si ale neuvědomuje, že nejvíce beznadějným případem je ve skutečnosti on sám.

Předloha, která měla v Austrálii premiéru v roce 2010, zaznamenala slušný úspěch a momentálně se vysílá druhá série.

Líbilo se? Kdo nelikuje není SerialZoňák!
megawir
Autor je dlouholetým redaktorem SerialZone, nenapravitelným fanouškem seriálů téměř všech kategorií a spoluzakladatelem společnosti Outpoint.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY