30. 9. 2012

Zaujaly vás tyto dva projekty stejně jako stanici CBS?

Zaujaly vás tyto dva projekty stejně jako stanici CBS?

Tvůrce seriálu Medium Glenn Gordon Caron zaujal stanici CBS hned dvěma dramatickými projekty.

Spojil se s Olé Prods., Richardem Shepardem, Seanem Furstem a Bryanem Furstem a společně vytvořili právnické drama Motor City Shakedown. Druhým projektem je Near Dead, policejní drama, na kterém pracuje se Scott Free Prods (The Good Wife).

Caron bude psát scénáře i produkovat oba projekty.

Motor City Shakedown vzniká podle stejnojmenné knihy od Jonathana Wakinse. Jedná se o právnické drama, které se soustředí okolo ambiciózní čerstvé právničky Issabelly Bright, která získá svůj první velký případ, ale je nucena spojit síly s Darrenem Fletcherem, bezohledným právníkem, který je ze síně slávy dávno pryč a nyní řeší případy na barové stoličce.

Near Dead se točí kolem neworského detektiva, který málem zemře. Při situaci, která ho málem stála život, pravděpodobně viděl vraždu své ženy, ale není si tím jistý, protože byl „mimo“. Po této události se muž pokusí najít novou perspektivu a začne se snažit řešit případy, které odložil jako nevyřešitelné. Kromě toho nezapomíná pátrat po tom, kdo a proč zabil jeho ženu.

Kromě výše zmíněného seriálu Medium Caron vytvořil také Moonlighting (Měsíční svit) a Now and Then.

Líbilo se? Tak to ukaž ostatním! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře2zobraz všechny 2 příspěvky
jukab

jukab

Ne, ale u CBS klasika :)
hodně dávno
roselaflore

roselaflore

Medium a Moonlighting mě bavily... Ovšem na první pohled mě ani jeden z nových projektů moc nezaujal,...
hodně dávno
Další články k tématu