3. 3. 2019

Novinka pod lupou: Fresh Eggs (TVNZ)

Vítejte u naší rubriky, pomocí které se vás snažíme nalákat na další seriály a tím pádem přeplňovat vaše již tak dost přecpané watchlisty až k prasknutí!

Základní údaje

Název Fresh Eggs
Žánr Drama, Komedie
Stanice TVNZ
Premiéra 19. 2. 2019
Vysílání úterý, 20:30

Délka pilotu: 30 minut

Předskokan
Konkurence
Tipovačka

O čem to je?

Černá komedie se zvráceným smyslem pro humor sleduje snahu jednoho páru o to, aby začali nový dobrý život. Tyto snahy se však rychle promění v noční můru. Když se Penny a Wade přestěhují do malého městečka v Albertonu, ocitnou se rázem uprostřed něčeho lehce hříšného. Po smrtelné nehodě nebezpečí ohrožuje nejen jejich štěstí, ale i život.

Trailer

A jaký je váš ortel, SerialZoňáci?

Wow. Kde vůbec začít? Tohle byla hodně šílená směska. Celou dobu jsem si myslela, že jde o nějakou nezdařenou komedii těžící z trapnosti hlavních hrdinů. Ale nakonec se to proměnilo v jakýsi thriller s litry krve.

Nedokážu se rozhodnout, jestli se mi to líbilo, nebo už to nechci nikdy vidět. Je to opravdu hodně zvláštní seriál, a to nejen co do scénáře. I samotné herectví, kamera a všechno kolem hraje do karet těm šílenostem, co se odehrávají v příběhu, takže nevíte, na co dřív koukat.

Pokud jsem to dobře počítala, v pilotu jsou asi tři smrti. Ani u jedné jsem nevěděla, jestli se smát, nebo jen zůstat nevěřícně zírat. Vlastně už je to několik dnů, co jsem pilot viděla, a pořád si nedokážu pořádně utřídit myšlenky. Myslím, že tento kousek nechám asi raději u ledu. Nebo možná tímto roztěkaným názorem probudím v někom z vás zvědavost, vy seriálu dáte šanci a pak mi řeknete, jak působil na vás. Opravdu by mě to zajímalo.
  • od začátku do konce je to jízda
  • hlavní postavy
50 %
Mé hodnocení
ragelly

Dáte novince šanci? Zaujal vás popis nebo trailer? Nebo si počkáte až na více ohlasů a podle toho se rozhodnete, zda sledovat?

Další díly seriálu
Líbilo se? Tak nás motivuj sdílením! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře1zobraz příspěvek
andromache

andromache

Ach bohové.. Danny proč jenom jsi odešla z Wentworthu? Abys mohla hrát v takových šílenostech??...
před 81 týdny
Další články k tématu