Facebook Twitter E-mail
4. března 2019

Zemřel Luke Perry, Dylan z BH90210 a Fred z Riverdale

V dnešním přehledu Den v seriálech jsme vám psali o tom, že herec Luke Perry utrpěl minulý týden vážnou mrtvici. Dnes jeho manažer oznámil, že herec ve věku 52 let zemřel.

Byl obklopen svou rodinou, která žádá veřejnost o shovívavost a ctění soukromí v těchto náročných dnech.

Perry začal svou kariéru v 80. letech, ovšem největší slávy se dočkal v 90. letech, kdy od roku 1990 zářil v jedné z hlavních rolí v populární teen soap opeře Beverly Hills 90210 v roli Dylana. Působil zde v letech 1990–1995, poté se vrátil v roce 1998 a zůstal až do konce seriálu v roce 2000.

Aktuálně jej můžou diváci vídat jako Archieho tátu Freda Andrewse v seriálu Riverdale.

Herec utrpěl mrtvici minulou středu, ve stejný den, kdy stanice Fox oznámila reboot BH90210. Perry se k jeho účinkování neupsal, protože působení v Rivedale mu neumožňovalo připojit se k projektu v hlavní roli. Nicméně jeho kolegyně Tori Spelling uvedla, že Perry natočí tolik epizod, kolik jen bude moct. Reboot seriálu v mockumentary stylu, ve kterém herci hrají fiktivní verze sebe sama, bude mít na Foxu premiéru letos v létě.

Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Allien.9
před 45 týdny
Spi sladce, Dylane z "Beverly Hills" a všemi (mnou též) milovaný...
Caroline115
před 45 týdny
Tak to je opravdu smutná zpráva, vůbec se mi tomu nechtělo věřit, přeci jenom...
Harpie77
před 45 týdny
Vše, co jsem chtěla říct a na co jsem myslela, už tu zaznělo. Smutný důkaz...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY