Facebook Twitter E-mail
2. října 2012

Babylon 5 smutní, všichni smutní... a v Glee se něco chystá!

Rodina Babylonu 5 je o jednoho člena menší

Dva dny poté, co byl nalezen Johnny Lewis, jeden z hlavních herců seriálu Zákon gangu mrtvý, přišel seriálový svět o další slavné jméno. Zemřel Michael O'Hare, herec, kterého proslavila hlavně role poručíka Sinclaira v seriálu Babylon 5. Sinclaira podle tweetu Michaela Straczynského, tvůrce Babylonu 5, v neděli zasáhl infarkt a až do jeho skonání byl v kómatu.

O'Hare hrál roli kapitána Sinclaira v průběhu první řady a objevoval se i v průběhu řady druhé a třetí. Objevil se i v dalších seriál jako Zákon a pořádek, Zákon a pořádek: Los Angeles a One Life to Live. Dožil se 60 let.

Johnny Lewis se vybarvuje

Spojení se smrtí v úvodu této bleskovky není vůbec náhodné. Johnnyho Lewise, herce ze seriálu Zákon Gangu (Sons of Anarchy) totiž našli mrtvého před domem neznámé starší ženy v Los Feliz v Los Angeles. Jenže to, co scházelo faktům dalo vzniknout spoustě teorií o tom, co se vlastně před jeho smrtí odehrálo. Nejhorší z nich počítaly s tím, že Lewis ženu zavraždil a pak spáchal sebevraždu nebo nešťastnou náhodou zemřel při skoku z balkonu.

Nyní se ale ví pár dalších informací. Neznámou dvaaosmdesátiletou ženu totiž losangelská policie identifikovala jako Catherine Davisovou. Ta sama o sobě není hollywoodským hercům nikterak neznámá, protože v jejím domě našlo úkryt mnoho z nich, kteří byli neúspěšní. Jednoduše řečeno, dáma u sebe ubytovávala ty, kterým se nedařilo prorazit a víceméně je i sponzorovala.

Každopádně Johnny Lewis je pořád podezřelý z účasti na smrti Catherine Davisové, popř. je do její smrti nějak zapletený, což dnes oficiálně potvrdila i policie. Jak se dál bude případ vyvíjet, bude rozhodně zajímavé.

Do třetice smrt: Známý neznámý Stephen Dunham

Ve věku 48 let seriákový svět opustil charismatický herec Stephen Dunham. 14. září zemřel v St. Joseph's Hospital v Burbanku. Několik dní předtím ho postihl infarkt, ale upadl do kómatu, z kterého se už neprobudil.

Dunham účinkoval v sitcomu „Oh, Grow Up!“:, DAG, měl epizodní role v seriálech Hot In Cleveland, What I Like About You, a se svou ženou se měl objevit jako manželský pár ve filmu Paranormal Activity 4.

Do Glee angažovali hvězdu!

Jak se pomalu sezóna rozjíždí, Glee začíná ohlašovat první hvězdy. Do médií se dostala zpráva, že v sedmé epizodě budou New Directions čelit první vážné hrozbě – a to přímo od někoho velmi známého: The Dalton Academy Warblers.

Warblers povede nový frontman Hunter, kterého bude hrát kanadský zpěvák/herec/he­zounek Nolan Gerard Funk.

Funk je hvězdou několika muzikálů pocházejících od Nickelodeonu jako Spectacular! nebo Bye Bye Birdie.

A co bude mít Hunter na práci? Bude se snažit nalákat zpátky exsboristu Warblera Blainea, aby jim pomohl vyhrát národní mistrovství.

Nolan Funk už se objevil například ve Skladišti 13, nebo v seriálu Angels in America. Svět Glee si poprvé vyzkouší v sedmé epizodě s názvem „Dynamic Duets“. Mezitím se můžete už těšit na čtvrtou epizodu „Break-Up“, kterou výkonný producent Ryan Murphy označil jako „nejlepší epizodu, jakou jsme kdy udělali“. Epizoda má premiéru 22. listopadu.

Že by nová práce pro tvůrce Family Guye?

A na konec trochu úsměvná zpráva. Po jeho legendárním proslovu v Saturday Night Live si ho všimli organizátoři 85. předávání Oscarů (které se bude konat 24. února 2013) a požádali ho, aby moderoval slavnostní vyhlášení. Tak co myslíte, povede se mu to?

Líbilo se? Fungujeme na liky! Motivuj nás!
Seraphine313
Autor je občasný článkař/titulkář, podřadný grafik, milovník HTML, závodních her, matematiky a astrofyziky, sarkastik/skeptik/pragmatik, celoživotní STAR WARS fanatik, a v mikrozbytku času i student managementu.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

ragelly
hodně dávno
Já taky vůbec nevím, myslím, že nikde žádné zprávy nebyly.
haroska
hodně dávno
Nejsem si jistá, zda Glee něco letos spasí... tlačím slzu nad tím, jak jedna...
Lucius
hodně dávno
Já jsem někde četla, že by tam Sebastian měl být, tak doufejme :)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY