8. 3. 2019

Novinka pod lupou: Bad Mothers (Nine)

Vítejte u naší rubriky, pomocí které se vás snažíme nalákat na další seriály a tím pádem přeplňovat vaše již tak dost přecpané watchlisty až k prasknutí!

Základní údaje

Název Bad Mothers
Žánr Drama
Stanice Nine Network
Premiéra 18. 2. 2019
Vysílání pondělí, 21:00

Délka pilotu: 40 minut

Předskokan
Konkurence
Tipovačka

O čem to je?

Pět moderních žen se snaží přijít na to, jak zvládat lásku, rodinu, kariéru, neplodnost… a vraždu. Jejich životy se propojí v důsledku sledu šokujících událostí a tyto špatné matky zjistí, že život může být o dost komplikovanější, nebezpečnější, ale i zábavnější, než si kdy dokázaly představit.

Trailer

A jaký je váš ortel, SerialZoňáci?

Seriál přesně podle mého gusta. Tak trošku mi připomíná Desperate Housewives nebo Devious Maids, i když je trošku méně soapkovitý.

Napřed jsem přemýšlela, jestli jde o komedii, protože postavy působí komicky. Nakonec se z toho vyklubal téměř až thriller, i když po zhlédnutí pilotu si nejsem úplně jistá, jestli u podobného napětí zůstanou i další epizody. Pokud by se atmosféra ještě zhustila, seriálu by to určitě prospělo.

Postavy jsou relativně sympatické. Jejich akce jsou občas přehnané skoro jako u primáckých Černých vdov, ale vcelku se dají oblíbit. Opět to ale šlo až s přibývajícími minutami; na začátku jsem nebyla úplně přesvědčená, jestli si je oblíbím, ale nakonec jsem si na ně zvykla a už mi k sobě i začínaly sedět. Líbí se mi, jak na začátku byly rozděleny na dvě skupiny, které se ve výsledku nakonec úplně proměnily a spojenkyněmi se staly ženy, u kterých byste to na začátku vůbec neřekli. A vše se to událo naprosto přirozenou cestou v rámci 40 minut, až se mi tomu nechce věřit.

Seriál by mohl být dobrá nenáročná oddychovka, velký hit pro masy v něm ale rozhodně nevidím. Ono u australských věcí je obecně menší šance, že by se mohly dostat na vrchol popularity. Ale na nenáročné koukání pro fanoušky je to fajn.
  • sympatické postavy
  • zábavná vražedná záhada
  • s přibývajícími minutami se to zlepšuje
  • pro mnohé to bude místy až moc soap drama
  • nic k zapamatování
70 %
Mé hodnocení
ragelly

Dáte novince šanci? Zaujal vás popis nebo trailer? Nebo si počkáte až na více ohlasů a podle toho se rozhodnete, zda sledovat?

Další díly seriálu
Líbilo se? Tak to dej vědět světu! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře
Zatím se do diskuze nikdo nezapojil. Buď první!
Další články k tématu