7. 3. 2019

Seriálové osudy: Arrow

Seriálové osudy: Arrow

V příští sezóně nás čeká konec jedné éry. Stanice The CW oznámila, že nadcházející osmá série superhrdinského seriálu Arrow bude poslední. Drama, které stálo u zrodu rozsáhlého Arrowverse, se rozloučí s 10 závěrečnými epizodami.

„Bylo to pro nás velmi obtížné rozhodnutí,“ uvedli v oficiálním vyjádření výkonní producenti Greg Berlanti, Marc Guggenheim a Beth Schwartz. „Hřeje nás u srdce, že Arrow stál u zrodu celého nového vesmíru sestávajícího ze seriálu, které budou pokračovat ještě mnoho let. Jsme nadšeni, že můžeme vytvořit závěr, který uctí seriál, postavy a svůj odkaz. Jsme nesmírně vděční všem scenáristům, producentům, hercům a štábu, který tu s námi uplynulých sedm let byl.“

Představitel hlavní role Stephen Amell nazval Olivera Queena svou největší profesionální zkušeností života. Již dříve naznačoval, že je připraven posunout se s kariérou dál, a že ze seriálu odejde, až mu vyprší smlouva. Chvíli se diskutovalo o tom, že by Arrow mohl pokračovat bez něj, ale nakonec tvůrci došli k rozhodnutí seriál ukončit zkrácenou osmou řadou.

Arrow stal na zlomu zaměření stanice The CW. Šlo o první velký hit pod vedením tehdy nového ředitele stanice Marka Pedowitze, který se snažil rozšířit zaměření stanice dál než na mladé divačky, kterým byly určeny dosavadní seriály po vzoru Gossip Girl. Arrow dal vzniknout DC odnoži, která má nyní pět seriálů včetně nejúspěšnějšího Flashe, který je spin-offem Arrowa. CWčko má navíc v pilotové fázi Batwoman, která vypadá dobře pro výběr pro seriál do příští sezóny.

Další díly seriálu
Líbilo se? Tak to dej vědět světu! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře14zobraz všech 14 příspěvků
Kyra01

Kyra01

No konečne, bolo na čase
před 97 týdny
Rašík

Rašík

Taky myslím, že už bylo načase. Díky za dobrou zprávu. :)
před 97 týdny
Moni Peace

Moni Peace

No jo, ja sa len pridám k tomu čo tu hovoria ostatní, seriál ide dolu vodou ale túto sériu je podľa mňa...
před 97 týdny
Další články k tématu