Facebook Twitter E-mail
14. března 2019

SZCon 2019 je zde!

Základní informace:

• Praha, Koulovna
• 27. 4. 2019
• tričko, putovní pohár, bowlingový turnaj
• přihlašování až do poslední chvíle
• objednávka trička do 10. 4.
přihlašovací formulář zde

Aktualizováno: Sraz proběhne v Koulovně, máme zarezervováno od 17:00, nicméně otevřeno mají už od jedenácti, takže můžete přijít i dřív podle toho, jak přijíždí vlaky. Od 19:00 začínáme bowling, máme dvě dráhy na dvě hodiny – celkem tedy počítáme se třemi týmy + SZ tým. Pomaličku si můžete skládat členy týmů, v každém budou čtyři lidi jako vždy :)

Do Koulovny se dostanete metrem C, stanice Háje (konečná), podnik se nachází asi 150 metrů od metra, takže se snad nejde ztratit. Céčko je přímá linka jak z Florence, tak i z Hlavního nádraží. Máme potvrzeno, že se tam vaří výborně. Zavíračka je v jednu, takže my, co budeme čekat na ranní vlaky, si pak najdeme nějaký nonstop nebo místo někde, kde si zahrajeme hry (Fruiko snad opět vezme).

Téměř po roce a půl nadešel čas našeho dalšího setkání. Pokud dobře počítám, půjde už o nás pátý sraz! Opět se vrátíme do Prahy, kde se na vás budeme těšit po Velikonocích – poslední dubnový víkend. Sraz proběhne 27. dubna, podnik bude ještě upřesněn.

Místo se pokusíme vybrat tak, aby nechyběl bowling a my si mohli zahrát náš pravidelný bowlingový turnaj, ve kterém vás jako vždy vyzýváme, abyste s námi poměřili síly! V týmu opět budu i já, takže jako vždy máte solidní šanci nás porazit :-) Kromě toho ale chceme i místo, kde se dá objednat dobré jídlo, abyste netrpěli hlady, ani když budete spolu s námi čekat do rána na první vlaky domů.

S tím souvisí další věc. Minule jsme se bavili o tom, že všichni pomalu stárneme, a tak by možná nebylo úplně od věci udělat sraz přes den místo večer / v noci. Podniky navíc mívají otevřeno většinou jen do 1:00, takže bychom potom museli najít nějaký nonstop, kde počkat na vlak. Co myslíte, dáváte raději přednost klasickému večernímu posezení, nebo byste byli pro setkání během dne? Hlasovat můžete v anketě. Můžete označit i obě možnosti, pokud vám na čase nezáleží.

Nový design triček

A teď ta nejlepší část. Máme pro vás nový design triček! Opět se ho chopil náš dvorní tričko grafik Seraphine313, kterého jistě potěší pár slov chvály a nadšení, stejně jako i samotné objednání jednoho nebo dvou triček. Takže pokud se vám nový design líbí, budeme se těšit na vaše objednávky!

Barevné varianty

Na výběr máte čtyři barvy u pánských triček a čtyři barvy u dámských triček:

dámské: bílá – limetková – žlutá – růžová

pánské: bílá – limetková – žlutá – modrá

Ceny triček

účastníci srazu: 299 Kč / 12 € (osobní převzetí v podniku)
Česko: 399 Kč (doporučené psaní)
Slovensko: 24 € (doporučené psaní do zahraničí)
Číslo účtu pro platby z ČR: 1019034299/6100 (Equa Bank; nezapomínejte uvádět svou přezdívku na SZ!)
Číslo účtu pro platby z SK: pište mi do zpráv, budeme řešit individuálně
- více informací o platbách ze Slovenska

Pro všechny, kteří tričko budou chtít poslat poštou (Česko i Slovensko): Své kontaktní údaje (jméno a adresu) napište mně – ragelly do zpráv, případně můžete i na e-mail na ragelly@serialzone.cz, pokud třeba na SZ nemáte aktivní účet.

Pokud by náhodou někdo potřeboval více času na platbu, napište mi a domluvíme se individuálně, nicméně objednávku zadáváme 10. dubna, takže bychom měli mít už všechno zaplaceno, aby se nestalo, že si třeba deset nebo i víc lidí objedná tričko a pak přestanou komunikovat a peníze nepošlou.

Líbilo se? Tak dej palec. Nebo plusko!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

_-0-_
před 29 týdny
TADY JSOU FOTKY Z CONU
Micuda98
před 29 týdny
Borci a borkyně jsem doma! :D
Kolombo
před 28 týdny
Fotky boží, bylo to super a příště slibuju, že přijedu MHD a zdržíme se dýl :)...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY