Facebook Twitter E-mail
1. října 2012

Soutěže pro překladatele, výsledky letního kola a nový start

Letní kolo nové soutěže pro všechny, co fanouškům přinášejí svými překlady radost, je šťastně za námi. Výhry budou brzy rozdány a nám nezbývá než vyhlásit kolo podzimní.

Jsme moc rádi, že jste na soutěž reagovali pozitivně a sešlo se neuvěřitelné množství účastníků. Výhercům, jejichž seznam naleznete níže, samozřejmě gratulujeme. V dalším kole pak všem přejeme hodně štěstí! Pravidla a ceny, o které se hraje tentokrát, naleznete na stránce se soutěží. Sponzorem podzimního kola je opět náš partner Comicspoint!

Další kolo pak bude následovat v novém roce a vyhrát tak budou moci samozřejmě později i ti, kteří momentálně nemají co překládat.

Jak to tedy dopadlo?

Soutěžili jste ve třech kategoriích a na jednu cenu se může těšit náhodně vylosovaný účastník, který splnil všechny potřebné náležitosti.

Nejstahovanější překladatel – Channina

Záběr téhle překladatelky je opravdu obdivuhodný a vítězství je plně zasloužené. Dokáže svou pozici obhájit i v podzimním kole? V nejcennější kategorii tak získává komiksovou knihu Predátor. Snad je fanynkou :) Nebo má alespoň pro někoho vánoční dárek :)

Překladatel s nejvíce díky – Haroska

Fanoušci děkují a je to dobře. Tato překladatelka se díky tomu může těšit na hezkou cenu, kterou je komiksová kniha s Terminátorem.

Překladatel s nejvíce překlady – f1nc0

Kdo toho přeložil během léta nejvíc? Jasně, byl to f1nc0 a ten se může těšit na knihu s Vetřelcem. Otázkou je, zda se mu bude dařit i na podzim.

Náhodně vylosovaný účastník – Saps

Štěstí se usmálo na Sapse, který získává komiksovou knihu se Supermanem (Superman: Rudá hvězda).

Všem ještě jednou gratulujeme a držíme pěsti do podzimní části soutěže! Začátek je dnes a všechny překlady nahrané během pondělka se už počítají. Konec kola je pak na Silvestra.

Mám pocit, že někdo nedodal adresu, že? Napravit obratem!!!

Další díly seriálu

Soutěže pro překladatele, výsledky letního kola a nový start (právě čteš)
Soutěž pro překladatele - výsledky a nový start (7. 1. 2013)

Líbilo se? Za každej like dostane autor bonbón!
megawir
Autor je dlouholetým redaktorem SerialZone, nenapravitelným fanouškem seriálů téměř všech kategorií a spoluzakladatelem společnosti Outpoint.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Fruiko
před 268 týdny
Počítá se za kus. Nespravedlnost světem vládne... Do zimního kola se pokusíme...
channina
před 268 týdny
Vždyť ti, co vyhráli, překládají stejnak převážně hodinovky, tak to moc...
haroska
před 268 týdny
To je dost diskutabilní, s těmi 20ti minutovkami. Aktuálně dělám třeba...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY