15. 3. 2019

Seriálové osudy: American Gods

Seriálové osudy: American Gods

Zprávu jsme vám poprvé psali v únorových seriálových osudech, ovšem s tím, že prozatím není oficiálně potvrzena. Nyní už můžeme s jistotou říct, že se fanoušci American Gods (Američtí bohové) můžou radovat. Kabelovka Starz své úspěšné drama prodloužila pro třetí sérii, a to pouhý jeden týden po premiéře druhé série.

V nové řadě se vystřídají showrunneři. Nově se na tento post dostává Charles „Chic“ Eglee, který má již bohaté zkušenosti ze seriálu Walking Dead.

„Diváci nadále uctívají oltář Amerických bohů a my jsme nadšeni, že můžeme oznámit prodloužení tohoto fantastického seriálu?“ uvedl programový ředitel stanice Carmi Zlotnik v oficiálním vyjádření. „S Chicem u kormidla, vzácnými radami a dohledem Neila Gaimana a nepopíratelně talentovanými herci a štábem jsme si jistí, že seriál i nadále dodá vizi a premisu, kterou nastínila předloha.“

Podle dostupných informací by ani třetí řada nemusela být poslední, prý se od začátku počítá, že půjde o seriál s minimálně pěti sériemi.

Další díly seriálu
Na tyhle čudlíky nesmíš klikat! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře2zobraz všechny 2 příspěvky
CrazyGeek

CrazyGeek

Jako... V praxi se v seriálu jede z místa A do B a cestou se představuje nějaká mytologická...
před 97 týdny
Seraphine313

Seraphine313

Pravdu díš...a všichni se připravují na válku :-D jako vzhledem k tomu, že na konci první řady dojeli...
před 97 týdny
Další články k tématu