Facebook Twitter E-mail
2. října 2012

Druhý pokus o seriálové About a Boy (Jak na věc)

Jason Katims, tvůrce dramatů Friday Night Lights či Parenthood (Famílie), se vrací ke svým komediálním kořenům s projektem About a Boy.

About a Boy je komedie, která se inspiruje knihou od Nicka Hornbyho a stejnojmenným filmem z roku 2002 (pozn.: U nás se vysílal pod názvem Jak na věc.). Projekt koupila stanice NBC.

Potenciální seriál sleduje vztah mezi svobodným dětinským chlapem a malým klukem, který se nastěhuje do vedlejšího vchodu se svou svobodnou matkou.

Katims se stará o vývoj projektu, zatímco do čela produkce se postaví Michelle Lee.

Toto je již druhý pokus o převod tohoto filmu do seriálové podoby. V roce 2003 si stanice FOX objednala prezentaci od tvůrce Matthew Carlsona a režiséria Kena Kwapise. V hlavní roli se tehdy objevil Patrick Dempsey. Nakonec však z tohoto pokusu nic nebylo.

I když všechny Katimsovy dramatické seriály nesou známky jeho charakteristického humoru, autor se chtěl vrátit k čisté komedii. Podle zdrojů se Katims vyjádřil, že About a Boy přesně zapadá do jeho práce, protože se mu moc líbí ve svých seriálech rozvíjet vztah otce a syna.

Líbilo se? Tak to ukaž ostatním!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

misulka78
před 263 týdny
No uvidíme :D
ševča
před 262 týdny
nevím, jak to bude se seriálem, ale film moc vtipný nebyl. ani bych ho...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY