20. 3. 2019

Novinka pod lupou: Home (Channel 4)

Vítejte u naší rubriky, pomocí které se vás snažíme nalákat na další seriály a tím pádem přeplňovat vaše již tak dost přecpané watchlisty až k prasknutí!

Základní údaje

Název Home
Žánr Komedie
Stanice Channel 4
Premiéra 5. 3. 2019
Vysílání úterý, 21:45

Délka pilotu: 27 minut

Předskokan
Konkurence
Tipovačka

O čem to je?

Co se stane, když se z rodinné dovolené vrátíte se syrským uprchlíkem, který se vám ukrývá v kufru auta? To je situace, které musí čelit čerstvý pár Peter a Katy. Jejich neočekávaný pasažér se jmenuje Sami a doufá, že ve Velké Británii najde bezpečné útočiště.

Trailer

A jaký je váš ortel, SerialZoňáci?

Pilot jsem viděla včera, názor píšu dnes. Za poslední dva dny jsem viděla asi 12 pilotů a píšu sedmý názor. Poprvé (a naposledy v tomto seznamu) ale netuším, co říct. Ne proto, že bych si nedokázala vytvořit názor. Ale když jsem měla začít psát, jako první mi při pohledu na název seriálu v hlavě vyskočil otazník. O čem tohle vůbec bylo?

Musela jsem docela dlouho vzpomínat a ujistit se opětovným puštěním videa, abych věděla, co je tohle vlastně za seriál. Jasně, když toho sledujete tolik najednou, může se to začít plést dohromady. Ale jak říkám, všechny ostatní piloty si pamatuju s přehledem. Myslím, že už to o Home docela dost vypovídá.

Seriál má být komedie, ale nic vtipného jsem na něm nenašla. Začínám si všímat, že britské komedie se dělí na dva druhy. Typ Prime Minister a podobné šílenosti už tak často nevídám, zato vidím nástup jiného typu. Jsou to seriály, které se snaží vytvářet vtipné situace v běžných dramatických kolejích, a podle mého názoru jim to ani trošku nefunguje.

Postavy tady jsou naprosto nesympatické a nemají nic, kvůli čemu byste si je měli zapamatovat. Problémy s imigranty jsou sice aktuální, ale nacpat obézního chlápka do kufru plého zavazadel, kterého si pak z dobroty duše nastěhujete domů (místo logického volání policie), mi nepřijde jako správný tah k vytvoření nového komediálního hitu. Bohužel jsem se nezasmála ani jednou.
  • krátká stopáž
  • postavy
  • bez vtipu
  • neúspěšně se snaží působit na city
20 %
Mé hodnocení
ragelly

Dáte novince šanci? Zaujal vás popis nebo trailer? Nebo si počkáte až na více ohlasů a podle toho se rozhodnete, zda sledovat?

Další díly seriálu
Líbilo se? Tak zmáčkni nějakej ten čudlík! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře
Zatím se do diskuze nikdo nezapojil. Buď první!
Další články k tématu