Facebook Twitter E-mail
2. října 2012

Páry FOXem vládnou

Životy dvou mladých párů jsou předmětem dvou nových komediálních projektů, které se zabydlely u stanice FOX. První je zatím nepojmenovaná půlhodinová komedie od scénáristů Michaela Coltona a Johna Abouda (ve spolupráci se Sony Pictures TV). Druhým projektem je Adultish od Dana Gregora a Douga Manda (oba na obrázku).

První projekt se soustředí na manželský pár, který si žije poklidným životem ve svém domě v Brooklynu. Vše se ale od základu změní v momentě, kdy se rodiče manželky, kteří pocházejí z Uruguaye, nastěhují k nim, aby jim pomohli s výchovou jejich dětí.

Námět je inspirován Coltonovým životem a jeho vztahem k jeho tchýni a tchánovi, a také jazykem a kulturními bariérami, které je odlišují. Již v minulosti napsal autor článek do New York Times Magazine o tom, jak jazyková bariéra mezi ním a budoucím tchánem zničila jeho nabídku k sňatku.

Adultish je pak o zhruba třicetiletém páru. V nich se každodenně odehrává vnitřní bitva mezi jejich mladými, nedospělými „já“, kterými jsou, a mezi dospělou a vyzrálou částí, která už by se měla začít v jejich věku projevovat.

Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY