22. 3. 2019

Seriálové osudy: Supernatural

Seriálové osudy: Supernatural

Když jsme před pár dny psali, že konec Arrowa znamená konec jedné éry, ještě jsme netušili, co za zprávu přijde dnes. Stanice The CW právě oznámila, že nadcházející patnáctá série legendárního Supernatural (Lovci duchů) bude poslední.

Zprávu svým fanouškům zprostředkovali sami herci (Jared Padalecki, Jensen Ackles a Misha Collins) ve společném videu, které publikovali na Instagramu.

„Je to oficiální. Ještě jedno kolo pro bratry Winchesterovy. I když v Supernaturalu tak nějak nikdy nic nekončí, no ne?“ napsal Ackles v popisku videa.

„Jako první bychom rádi poděkovali všem, kdo se starají o vznik seriálu před i za kamerou. Pro nás to byl životní zážitek. Podpora ze strany Warner Bros TV i The CW byla neuvěřitelná. Rádi bychom speciálně poděkovali Jensenovi, Jaredovi a Mishovi za to, že tento běh udělali tak speciální. Nyní je nejdůležitější, abychom našim milovaným postavám připravili rozloučení, které si zaslouží,“ uvedli výkonní producenti Robert Singer a Andrew Dabb ve společném prohlášení.

Well, it’s official. One more round for the Winchester brothers. Though nothing ever really ends in Supernatural…do­es it?

Příspěvek sdílený Jensen Ackles (@jensenackles), <time style=" font-family:Arial,sans-serif; font-size:14px; line-height:17px;" datetime=„2019–03–22T20:32:32+0­0:00“>Bře 22, 2019 v 1:32 PDT</time>

The rest of the vid. #spnfamily for life.

Příspěvek sdílený Jensen Ackles (@jensenackles), <time style=" font-family:Arial,sans-serif; font-size:14px; line-height:17px;" datetime=„2019–03–22T20:38:04+0­0:00“>Bře 22, 2019 v 1:38 PDT</time>

Další díly seriálu
Taky by ti myš neupadla, když to pošleš do světa. 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře46zobraz všech 46 příspěvků
Tulrika

Tulrika

Mě seriál bude strašně chybět. Objevila jsem ho před dvěma lety a sjela ho téměř v maratonu. Občas to...
před 71 týdny
Koldik

Koldik

To snad nie...myslel som ze tu par rokov este pobudnu, tak to sa tesim an ten koniec, dufam ze bude...
před 71 týdny
emJey (Miloš Janů)

emJey (Miloš Janů)

Patnáct řad je rozhodně pozoruhodná laťka. Takovýchto držáků už je ve vysílání pouhá hrstka. Tak hlavně jen...
před 66 týdny
Další články k tématu